Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje verslaat regerend kampioen Italië dankzij eigen doelpunt

Spanje verslaat regerend kampioen Italië dankzij eigen doelpunt

GELSENKIRCHEN (ANP) - Spanje heeft op het EK regerend kampioen Italië ondanks een overwicht maar met een nipt verschil verslagen. In Gelsenkirchen maakte een eigen doelpunt het verschil: 1-0. Riccardo Calafiori werkte de bal in de 55e minuut achter zijn eigen doelman.

Door de zege verzekerde Spanje zich van een plek in de achtste finales. De Italianen moeten maandag de strijd aan met Kroatië om uitschakeling te voorkomen. Albanië en Kroatië zijn de andere twee landen in groep B. Hun onderlinge duel eindigde woensdag in 2-2.

Na een stortvloed aan kansen was het tien minuten na rust eindelijk raak voor de Spanjaarden. Nico Williams kwam door op de rechterflank en zijn voorzet werd getoucheerd door Álvaro Morata, waarna Riccardo Calafiori de bal onfortuinlijk achter zijn eigen doelman werkte. Hij werd daarmee de eerste Italiaan ooit met een eigen doelpunt op een EK.

Spanje wist het duel ondanks ruim vijftig aanvallen niet te beslissen, ook omdat een fraai schot van Williams nog op de lat eindigde.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

1 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

8 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

13 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

22 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden