Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spanje besluit met ruime zege op Roemenië

Spanje besluit met ruime zege op Roemenië

MADRID (ANP) - Spanje heeft de kwalificatiereeks voor het Europees kampioenschap voetbal op een overtuigende manier afgesloten. Roemenië werd in Madrid met liefst 5-0 verslagen.

Spanje, dat al zeker was van de groepswinst en deelname aan het EK, maakte vier doelpunten in de eerste helft. Gerard scoorde twee keer en Fabián Ruiz één keer. Verder passeerde Adrian Rus zijn eigen doelman. In de blessuretijd van de tweede helft werd het 5-0 door invaller Mikel Oyarzabal.

Zweden had in dezelfde poule ook al een EK-ticket op zak. De Scandinaviërs wonnen hun laatste groepswedstrijd met 3-0 van De Faeröer. Sebastian Andersson zorgde voor het openingsdoelpunt. Mattias Svanberg en John Guidetti bouwden na rust de voorsprong uit.

Noorwegen won van Malta (1-2) en eindigde als derde in de groep, voor Roemenië.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist met Al-Nassr finale Aziatische Champions League

JEDDAH (ANP) - De Portugese aanvaller Cristiano Ronaldo is er met het Saudische Al-Nassr niet in geslaagd de finale te bereiken van de Aziatische Champions League Elite. Het Japanse Kawasaki Frontale was in het Saudische Jeddah verrassend met 3-2 te sterk in de halve finale.

52 minuten geleden
De Jong en Dumfries aan de aftrap bij Barcelona - Internazionale

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Denzel Dumfries treffen elkaar woensdagavond in het eerste duel uit de halve finales van de Champions League- tussen FC Barcelona en Internazionale. De basisplaats van De Jong in het elftal van coach Hansi Flick is de laatste tijd vanzelfsprekend. Dumfries keerde zondag in het met 1-0 verloren duel met AS Roma terug na een afwezigheid van anderhalve maand.

1 uur geleden
FC Utrecht verbreekt met gemiddeld 21.807 fans toeschouwersrecord

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verbreekt dit seizoen het toeschouwersrecord. Dit seizoen kwamen er gemiddeld 21.807 fans per wedstrijd naar Stadion Galgenwaard. Daarmee wordt het vorige record van 20.531 ruimschoots verbroken. Dat meldt de nummer 4 van de Eredivisie op de website.

3 uur geleden
Tottenham mist aanvoerder Son tegen Bodø/Glimt

LONDEN (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur mist donderdag aanvoerder Son Heung-min in het eerste duel met het Noorse Bodø/Glimt in de halve finales van de Europa League. De Zuid-Koreaanse aanvaller heeft een voetblessure.

5 uur geleden
Aanvaller Van Gilst van De Graafschap naar Heracles

ALMELO (ANP) - Tristan van Gilst maakt komende zomer de overstap van De Graafschap naar Heracles Almelo. De 22-jarige aanvaller komt transfervrij over en tekent een contract tot de zomer van 2028, meldt de Eredivisionist uit Almelo.

6 uur geleden
Duitse oud-voetbalbaas na tien jaar af van fraudezaak WK 2006

FRANKFURT (ANP/DPA) - Voormalig voorzitter Theo Zwanziger van de Duitse voetbalbond wordt niet langer vervolgd voor belastingontduiking. De nu 79-jarige voormalige voetbalbaas stemde in met een voorstel van de rechtbank in Frankfurt om 10.000 euro te betalen aan een goed doel. Zo kwam er een einde aan een tien jaar durende juridische procedure rond fraude bij het toekennen van het WK voetbal in 2006 aan Duitsland.

6 uur geleden
De Ligt hervat groepstraining bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt heeft de groepstraining hervat bij Manchester United. Dat meldt de club op zijn website. De verdediger blesseerde zich begin april in het duel met Nottingham Forest en miste de afgelopen zes wedstrijden van de Engelse club.

8 uur geleden