Spaanse bondscoach ziet ruimte voor verbetering na zege op Italië
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente zag zijn ploeg op het EK in het tweede groepsduel Italië met 1-0 verslaan. De Spanjaarden maakten indruk, maar De la Fuente ziet nog voldoende ruimte voor verbetering. "Niemand voetbalt beter dan wij, maar we hadden meer moeten scoren", vond de coach, die het duel met de Italianen wel de beste wedstrijd noemde onder zijn leiding.
"We kunnen beter, waar onze grenzen liggen weet ik niet", zei De la Fuente op de persconferentie na het duel, dat beslist werd door een eigen doelpunt van Riccardo Calafiori in de 55e minuut. "Al onze spelers hebben een geweldig potentieel dat ze nog niet volledig hebben benut. We hadden ook de kansen om veel meer doelpunten te maken en waren niet efficiënt genoeg. Dat moet veel beter."
Spanje heerste, had ook de bondscoach gezien. "Italië oogde niet sterk, maar dat was vooral onze verdienste. Alleen moeten we nu niet gaan zweven", waarschuwde De la Fuente.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
8 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
9 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
14 uur geleden