Spaanse bondscoach ziet ruimte voor verbetering na zege op Italië
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente zag zijn ploeg op het EK in het tweede groepsduel Italië met 1-0 verslaan. De Spanjaarden maakten indruk, maar De la Fuente ziet nog voldoende ruimte voor verbetering. "Niemand voetbalt beter dan wij, maar we hadden meer moeten scoren", vond de coach, die het duel met de Italianen wel de beste wedstrijd noemde onder zijn leiding.
"We kunnen beter, waar onze grenzen liggen weet ik niet", zei De la Fuente op de persconferentie na het duel, dat beslist werd door een eigen doelpunt van Riccardo Calafiori in de 55e minuut. "Al onze spelers hebben een geweldig potentieel dat ze nog niet volledig hebben benut. We hadden ook de kansen om veel meer doelpunten te maken en waren niet efficiënt genoeg. Dat moet veel beter."
Spanje heerste, had ook de bondscoach gezien. "Italië oogde niet sterk, maar dat was vooral onze verdienste. Alleen moeten we nu niet gaan zweven", waarschuwde De la Fuente.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
4 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
6 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
14 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
14 uur geleden