Spaanse bondscoach ziet ruimte voor verbetering na zege op Italië
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente zag zijn ploeg op het EK in het tweede groepsduel Italië met 1-0 verslaan. De Spanjaarden maakten indruk, maar De la Fuente ziet nog voldoende ruimte voor verbetering. "Niemand voetbalt beter dan wij, maar we hadden meer moeten scoren", vond de coach, die het duel met de Italianen wel de beste wedstrijd noemde onder zijn leiding.
"We kunnen beter, waar onze grenzen liggen weet ik niet", zei De la Fuente op de persconferentie na het duel, dat beslist werd door een eigen doelpunt van Riccardo Calafiori in de 55e minuut. "Al onze spelers hebben een geweldig potentieel dat ze nog niet volledig hebben benut. We hadden ook de kansen om veel meer doelpunten te maken en waren niet efficiënt genoeg. Dat moet veel beter."
Spanje heerste, had ook de bondscoach gezien. "Italië oogde niet sterk, maar dat was vooral onze verdienste. Alleen moeten we nu niet gaan zweven", waarschuwde De la Fuente.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
5 uur geleden