
Souburger opgepakt voor seksueel getinte opmerkingen
VLISSINGEN - Een 26-jarige Oost-Souburger is maandagmiddag in Vlissingen opgepakt voor schennispleging.
Drie vrouwen hadden zich onafhankelijk van elkaar bij de politie gemeld, omdat ze vorige week woensdag- en zondagmiddag op straat waren lastiggevallen door een onbekende man. Hij uitte seksueel getinte opmerkingen, aldus de politie. De vrouwen gaven een signalement door en agenten surveilleerden in de omgeving van Oost-Souburg, Ritthem en Vlissingen. Maandag zagen ze rond 15.30 uur op de Nieuwe Vlissingseweg in Vlissingen een man die voldeed aan het signalement. Ze arresteerden hem en na verhoor maakte de politie proces-verbaal tegen hem op.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
16 uur geledenVLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.
1 dag geledenVLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.
2 dagen geledenMIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'
3 dagen geleden