Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Souburger (30) werd meerdere keren gestoken

Souburger (30) werd meerdere keren gestoken

OOST-SOUBURG - De persoon die gisteren gewond raakte bij een steekpartij in Oost-Souburg is een 30-jarige man uit die plaats. Volgens de politie had hij meerdere steekwonden. De aangehouden verdachten zijn 17 en 18 jaar oud.De politie kreeg zondag rond 21.50 uur meldingen over een conflict in het dorp. Hierbij zou iemand zijn gezien met een mes. Voor de politie reden om direct met meerdere eenheden ter plekke te gaan. Omstanders meldden vervolgens bij de agenten dat in een steeg aan het Zeelandiaplein een gewonde man lag. Deze werd inderdaad aangetroffen. De man werd met spoed per ambulance naar een ziekenhuis gebracht.Volgens de eerste verklaringen is het slachtoffer op het Zeelandiaplein gestoken. Op het moment dat agenten hier arriveerden, waren de daders er echter al vandoor. "Omdat het vermoeden was dat de verdachten in een woning aan de Platanenstraat zouden zijn, zijn ook daar agenten naartoe gegaan. In de betreffende woning zijn vervolgens twee jongemannen van 17 en 18 jaar aangehouden", zo meldt de politie. De twee zitten nog vast voor verder onderzoek.

Meer uit Vlissingen

Raad bespreekt investering van ruim zeven ton voor Karolingische Burg

OOST-SOUBURG - Een wachthuisje bij de hoofdentree als knipoog naar de historie, een extra doorgang door de wal aan de noordkant en een hardhouten pallisade op de wal bij de hoofdentree. Dit zijn grote elementen in het voorgestelde plan van aanpak voor de herinrichting van de Karolingische Burg in Oost-Souburg. De Vlissingse gemeenteraad bespreekt donderdag (22 mei) of ze hiervoor 732.000 euro beschikbaar stelt.

1 uur geleden
Beleef nieuw Fabrieksfestival vrijdag en zaterdag in Machinefabriek

VLISSINGEN - Op vrijdag 23 mei van 12.00 tot 18.00 uur en zaterdag 24 mei van 10.00 tot 18.00 uur opent de Machinefabriek haar deuren voor een bruisend festival vol kunst, muziek en verhalen. Het Fabrieksfestival is gratis toegankelijk.

2 uur geleden
Zeeuwse vrienden op pad voor het goede doel

OOST-SOUBURG - Drie vrienden uit Zeeland, samen bekend als de Walcheren Warriors, gaan binnenkort een uniek avontuur aan: ze doen mee aan de Viking Sun Rally, een tocht van ruim 3000 kilometer door Scandinavië in een auto van minstens tien jaar oud.

22 uur geleden
Gemeente bereidt verkoop deel Machinefabriek voor en hoopt nog dit jaar bouwer te vinden voor sport en cultuur

VLISSINGEN - Het Vlissingse college van burgemeester en wethouders heeft de strategie vastgesteld voor de herbestemming van de Machinefabriek. De gemeente wil sport, cultuur en parkeren in de Machinefabriek realiseren en een deel van het ruim honderd jaar oude fabriekspand in het Scheldekwartier verkopen.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met de bloemenman van de stad: André Vandepitte

MIDDELBURG - Wanneer je door de Lange Delft in Middelburg loopt, je vrolijke salsamuziek hoort, kleurrijke bloemen en een rode loper ziet, dán ben je in de buurt van De Bloemenman van de Stad. Eigenaar André Vandepitte zit inmiddels bijna vijf jaar op deze locatie met zijn bloemenwinkel, maar is al jaren een bekend gezicht voor veel Middelburgers en ver daarbuiten. Terwijl het ook heel anders had kunnen lopen: 'Ik wilde niks met bloemen. Maar uiteindelijk... tja, het zit toch in je bloed.'

1 dag geleden
Landelijke Burgernetmelding voor vermissing van Jeffrey (10) en Emma (8)

ZEELAND - De politie heeft zondagmiddag een landelijke Amber Alert verstuurd via Burgernet in verband met de vermissing van twee kinderen. De 10-jarige Jeffrey en de 8-jarige Emma zijn mogelijk meegenomen in een grijze Toyota Avensis.

2 dagen geleden
Rommelroute door Rosenburg en Lammerenburg

VLISSINGEN - Op zaterdag 17 mei wordt er van 11.00 tot 17.00 uur door Wijkvereniging Waterwijken, dus de buurten Rosenburg en Lammerenburg in Vlissingen, een rommelroute georganiseerd.

5 dagen geleden