Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’

Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’

THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden.Sophie komt oorspronkelijk niet van Tholen. Samen met haar man komt ze vanuit België. Sophie en haar man hebben Tholen ontdekt doordat haar ouders een bootje hadden in de haven van Tholen. De ouders van Sophie waren altijd al ondernemers, zo weet Sophie ook wel hoe ze deze dingen moet aanpakken.

In België had ze een eigen sportschool. Toen ze samen met haar man naar Tholen verhuisde heeft ze haar sportschool verkocht en ging ze in Tholen opzoek naar een andere uitdaging. Naast haar eigen B&B runt Sophie de foodtrucks. Ze heeft 2 oldtimers. Elke truck heeft zijn eigen eigenschappen. Sophie: “In de groene verkoop ik oesters en visplaten. Daar doe ik vooral champagne en wijn beurzen mee”, aldus Sofie. “De rode is een friettruck.” Sophie gaat niet meer naar festivals, maar de foodstoet in Bergen op Zoom doet ze nog altijd elk jaar. 9, 10 en 11 september zal dit festival weer plaatsvinden in Bergen op Zoom. Sophie gaat dan met de truck op locatie om daar fish and chips te verkopen. Daarnaast zijn de trucks ook te huren. Deze worden vooral verhuurd in de omgeving. “Daarbuiten kan ook, maar dat is niet zo handig omdat, je maar 80 kilometer per uur kan.” Voor de champagne- en wijnbeurzen in België maakt Sophie een uitzondering. “Deze duren vaak 5 dagen, dat is wel de moeite”, aldus Sophie. Voor zulke events zet de onderneemster de trucks op transport daar naar toe. Sophie geniet echt van de alles wat met horeca te maken heeft. Ondernemen vindt ze ook erg leuk.

Meer uit Tholen

Queen-tributeband keert terug naar Op d’n Dreef Festival: ‘Trots dat dit gelukt is’

SINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.

9 uur geleden
Thoolse coalitie met SGP, ChristenUnie en VVD gaat door met extra wethouder

THOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.

13 uur geleden
Vier Thoolse teams vertegenwoordigen Zeeland op het NK schooldammen

THOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.

18 uur geleden
Gratis smeren tegen huidkanker: Tholen plaatst zonnebrandpalen bij strandjes

THOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.

1 dag geleden
Anonieme tip leidt tot drugsvondst in woning Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.

1 dag geleden
Rioolonderhoud Sint-Annaland kan geur en opkomend water in huis veroorzaken

SINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.

1 dag geleden
Brandweer blust felle rietbrand langs Rijksweg: Mogelijk aangestoken

SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.

2 dagen geleden