Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’

Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’

THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden.Sophie komt oorspronkelijk niet van Tholen. Samen met haar man komt ze vanuit België. Sophie en haar man hebben Tholen ontdekt doordat haar ouders een bootje hadden in de haven van Tholen. De ouders van Sophie waren altijd al ondernemers, zo weet Sophie ook wel hoe ze deze dingen moet aanpakken.

In België had ze een eigen sportschool. Toen ze samen met haar man naar Tholen verhuisde heeft ze haar sportschool verkocht en ging ze in Tholen opzoek naar een andere uitdaging. Naast haar eigen B&B runt Sophie de foodtrucks. Ze heeft 2 oldtimers. Elke truck heeft zijn eigen eigenschappen. Sophie: “In de groene verkoop ik oesters en visplaten. Daar doe ik vooral champagne en wijn beurzen mee”, aldus Sofie. “De rode is een friettruck.” Sophie gaat niet meer naar festivals, maar de foodstoet in Bergen op Zoom doet ze nog altijd elk jaar. 9, 10 en 11 september zal dit festival weer plaatsvinden in Bergen op Zoom. Sophie gaat dan met de truck op locatie om daar fish and chips te verkopen. Daarnaast zijn de trucks ook te huren. Deze worden vooral verhuurd in de omgeving. “Daarbuiten kan ook, maar dat is niet zo handig omdat, je maar 80 kilometer per uur kan.” Voor de champagne- en wijnbeurzen in België maakt Sophie een uitzondering. “Deze duren vaak 5 dagen, dat is wel de moeite”, aldus Sophie. Voor zulke events zet de onderneemster de trucks op transport daar naar toe. Sophie geniet echt van de alles wat met horeca te maken heeft. Ondernemen vindt ze ook erg leuk.

Meer uit Tholen

Man die Carla Aarts vermoordde met karateklap na dertig jaar vrij van tbs [RECHTSPRAAK]

SINT-MAARTENSDIJK - Na bijna dertig jaar is B. van 't H. uit Sint-Maartensdijk op vrije voeten. De rechtbank in Middelburg heeft besloten dat hij niet meer onder tbs hoeft te blijven. De inmiddels 80-jarige man kreeg in 1995 een celstraf en tbs met dwangverpleging voor de moord op Carla Aarts.

14 uur geleden
Marie uit Smerdiek helpt mensen over heel de wereld: ‘Iedereen verdient hulp’

SINT-MAARTENSDIJK - Ze stond liever in de schaduw, maar op 26 april kreeg mevrouw Potter-Koopman uit Sint-Maartensdijk alle aandacht die ze al die jaren probeerde te vermijden: ze werd verrast met een Koninklijke onderscheiding.

15 uur geleden
Winnende fotografen van Thoolse fotowedstrijd in het zonnetje gezet

THOLEN - Meer dan honderd foto's werden ingezonden voor de zevende Thoolse fotowedstrijd. De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend bekroonden deze week de mooiste beelden, die straks de nieuwe gemeentegids zullen sieren. Dinsdagmiddag vond de prijsuitreiking plaats, waarbij burgemeester Marleen Sijbers samen met Jack Westdorp de winnaars in het zonnetje zette.

19 uur geleden
Stallandse kringloopwinkel viert 5-jarig jubileum met speciaal monument

SINT-ANNALAND - Op 1 juli 2020 openden de deuren van Kringloop 2e Kans Stalland voor het eerst. Vijf jaar later is de kringloopwinkel uitgegroeid tot een begrip in de regio, met een team van 48 enthousiaste vrijwilligers en een grote winkelruimte waar tweedehands spullen een nieuw leven krijgen. 

22 uur geleden
Sint-Annaland viert 550 jaar met groot feestweekend vol muziek en activiteiten

SINT-ANNALAND - Sint-Annaland bestaat 550 jaar en dat wordt groots gevierd. De festiviteiten, die het hele jaar door plaatsvinden, bereiken hun hoogtepunt tijdens het jubileumweekend op vrijdag 4 en zaterdag 5 juli. Tijdens dit weekend staat het dorp twee dagen lang in het teken van muziek, historie en kinderactiviteiten. 

1 dag geleden
Motorrijder gewond naar ziekenhuis na botsing met overstekende ree bij Tholen

THOLEN - Een motorrijder is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een ree, net voor de Thoolse brug. Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
Wateroverlast in bovenwoning aan Kuipersdreef door technisch defect

THOLEN - De brandweer werd dinsdagavond gealarmeerd vanwege wateroverlast in een bovenwoning aan de Kuipersdreef in Tholen. Door een technisch defect was er een lekkage ontstaan die al enige tijd aan de gang was. Op dat moment was niemand thuis.

1 dag geleden