Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’
THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden.Sophie komt oorspronkelijk niet van Tholen. Samen met haar man komt ze vanuit België. Sophie en haar man hebben Tholen ontdekt doordat haar ouders een bootje hadden in de haven van Tholen. De ouders van Sophie waren altijd al ondernemers, zo weet Sophie ook wel hoe ze deze dingen moet aanpakken.
In België had ze een eigen sportschool. Toen ze samen met haar man naar Tholen verhuisde heeft ze haar sportschool verkocht en ging ze in Tholen opzoek naar een andere uitdaging. Naast haar eigen B&B runt Sophie de foodtrucks. Ze heeft 2 oldtimers. Elke truck heeft zijn eigen eigenschappen. Sophie: “In de groene verkoop ik oesters en visplaten. Daar doe ik vooral champagne en wijn beurzen mee”, aldus Sofie. “De rode is een friettruck.” Sophie gaat niet meer naar festivals, maar de foodstoet in Bergen op Zoom doet ze nog altijd elk jaar. 9, 10 en 11 september zal dit festival weer plaatsvinden in Bergen op Zoom. Sophie gaat dan met de truck op locatie om daar fish and chips te verkopen. Daarnaast zijn de trucks ook te huren. Deze worden vooral verhuurd in de omgeving. “Daarbuiten kan ook, maar dat is niet zo handig omdat, je maar 80 kilometer per uur kan.” Voor de champagne- en wijnbeurzen in België maakt Sophie een uitzondering. “Deze duren vaak 5 dagen, dat is wel de moeite”, aldus Sophie. Voor zulke events zet de onderneemster de trucks op transport daar naar toe. Sophie geniet echt van de alles wat met horeca te maken heeft. Ondernemen vindt ze ook erg leuk.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
4 minuten geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
4 uur geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
18 uur geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
1 dag geledenTHOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
2 dagen geleden