Sophie heeft meerdere foodtrucks: ‘Ik geniet van alles wat met horeca te maken heeft’
THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden.Sophie komt oorspronkelijk niet van Tholen. Samen met haar man komt ze vanuit België. Sophie en haar man hebben Tholen ontdekt doordat haar ouders een bootje hadden in de haven van Tholen. De ouders van Sophie waren altijd al ondernemers, zo weet Sophie ook wel hoe ze deze dingen moet aanpakken.
In België had ze een eigen sportschool. Toen ze samen met haar man naar Tholen verhuisde heeft ze haar sportschool verkocht en ging ze in Tholen opzoek naar een andere uitdaging. Naast haar eigen B&B runt Sophie de foodtrucks. Ze heeft 2 oldtimers. Elke truck heeft zijn eigen eigenschappen. Sophie: “In de groene verkoop ik oesters en visplaten. Daar doe ik vooral champagne en wijn beurzen mee”, aldus Sofie. “De rode is een friettruck.” Sophie gaat niet meer naar festivals, maar de foodstoet in Bergen op Zoom doet ze nog altijd elk jaar. 9, 10 en 11 september zal dit festival weer plaatsvinden in Bergen op Zoom. Sophie gaat dan met de truck op locatie om daar fish and chips te verkopen. Daarnaast zijn de trucks ook te huren. Deze worden vooral verhuurd in de omgeving. “Daarbuiten kan ook, maar dat is niet zo handig omdat, je maar 80 kilometer per uur kan.” Voor de champagne- en wijnbeurzen in België maakt Sophie een uitzondering. “Deze duren vaak 5 dagen, dat is wel de moeite”, aldus Sophie. Voor zulke events zet de onderneemster de trucks op transport daar naar toe. Sophie geniet echt van de alles wat met horeca te maken heeft. Ondernemen vindt ze ook erg leuk.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.
3 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.
19 uur geledenTHOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers.
23 uur geledenTHOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
1 dag geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
2 dagen geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
2 dagen geleden