Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer voelt geen wrok en 'vertrekt door voordeur' bij United

Solskjaer voelt geen wrok en 'vertrekt door voordeur' bij United

MANCHESTER (ANP) - Ole Gunnar Solskjaer neemt ondanks zijn ontslag met een goed gevoel afscheid van Manchester United. Dat zei de Noorse trainer tijdens een afscheidsinterview op de website van de Engelse topclub.

"Ik wil niet overal antwoord op geven en er zullen journalisten zijn die me vragen voor een interview. Maar nee, ik ga geen interviews doen. Ik wil het zelf naar buiten brengen", zei de 48-jarige Solskjaer. "Ik vertrek via de voordeur, omdat ik denk dat iedereen weet dat ik alles heb gegeven voor deze club. United betekent alles voor mij en samen zijn we een goede match, maar helaas kon ik niet de resultaten behalen die we nodig hadden. Het is tijd voor mij om een ​​stap opzij te zetten."

United verloor zaterdag met 4-1 bij Watford en zondagochtend maakte de club bekend op zoek te gaan naar een nieuwe trainer.

Steun

Solskjaer kan goed leven met het afscheid, dat zich al enige tijd aandiende. Hij lijkt dan ook geen wrok te voelen. "Ik blijf de club steunen. De fans waren geweldig vanaf een van mijn eerste balcontacten. Ik weet zeker dat we elkaar niet uit het oog verliezen. Want als ik ergens voetbalwedstrijden ga bekijken, dan is dat op Old Trafford", aldus de clublegende.

"Ik ga nu eerst wat tijd doorbrengen met mijn familie. Dat ik door de pandemie gescheiden van mijn familie heb moeten leven, was misschien wel het moeilijkste. Dan kijk ik natuurlijk naar United en steun ik de volgende manager. Ik wil dat hij succesvol is en hopelijk heb ik de basis daarvoor gelegd, want ik weet dat ik goed ben in wat ik doe. Ik ben er honderd procent zeker van dat ik een voetbalomgeving heb gecreëerd. Op een bepaald moment zal ik waarschijnlijk weer terugkeren in het voetbal."

Solskjaer volgde bijna drie jaar geleden José Mourinho op in Manchester.

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

2 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

4 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

4 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

6 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

6 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

6 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

6 uur geleden