Solskjaer klaagt over 'oneerlijk' schema Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manager Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United vindt het "oneerlijk" dat Chelsea twee dagen langer de tijd heeft om zich voor te bereiden op het duel in de halve finales van de FA Cup. De twee clubs treffen elkaar zondag op Wembley. ManUnited moet donderdag eerst nog aantreden tegen Crystal Palace in de Premier League, terwijl Chelsea dinsdag al in actie kwam
"Zij hebben 48 uur langer de tijd om te herstellen en rust te nemen dan wij. Dat is niet eerlijk", zegt Solskjaer. "Voor de herstart van de competitie hebben we gesproken over het maken van een eerlijk speelschema. Maar goed, het gaat voor ons nu alleen om de wedstrijd tegen Crystal Palace. Die moeten we winnen. De wedstrijd van zondag is nu nog niet relevant. Dat zien we daarna wel weer."
Chelsea won dinsdag al met 1-0 van Norwich City en verstevigde daarmee de derde plaats in de Premier League. ManUnited staat op plek vijf, met vier punten minder. De top 4 van de Engelse voetbalcompetitie plaatst zich voor de Champions League.
De ploeg van Solskjaer sluit de Premier League volgende week af met wedstrijden tegen West Ham United (22 juli) en Leicester City (26 juli). Die laatste club heeft op basis van een iets beter doelsaldo nu de vierde plaats in handen. "Het zijn twee hectische weken, maar de jongens hebben zich in jaren niet zo fit gevoeld", aldus de Noorse trainer.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
11 uur geleden