Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Solskjaer klaagt over 'oneerlijk' schema Manchester United

Solskjaer klaagt over 'oneerlijk' schema Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manager Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United vindt het "oneerlijk" dat Chelsea twee dagen langer de tijd heeft om zich voor te bereiden op het duel in de halve finales van de FA Cup. De twee clubs treffen elkaar zondag op Wembley. ManUnited moet donderdag eerst nog aantreden tegen Crystal Palace in de Premier League, terwijl Chelsea dinsdag al in actie kwam

"Zij hebben 48 uur langer de tijd om te herstellen en rust te nemen dan wij. Dat is niet eerlijk", zegt Solskjaer. "Voor de herstart van de competitie hebben we gesproken over het maken van een eerlijk speelschema. Maar goed, het gaat voor ons nu alleen om de wedstrijd tegen Crystal Palace. Die moeten we winnen. De wedstrijd van zondag is nu nog niet relevant. Dat zien we daarna wel weer."

Chelsea won dinsdag al met 1-0 van Norwich City en verstevigde daarmee de derde plaats in de Premier League. ManUnited staat op plek vijf, met vier punten minder. De top 4 van de Engelse voetbalcompetitie plaatst zich voor de Champions League.

De ploeg van Solskjaer sluit de Premier League volgende week af met wedstrijden tegen West Ham United (22 juli) en Leicester City (26 juli). Die laatste club heeft op basis van een iets beter doelsaldo nu de vierde plaats in handen. "Het zijn twee hectische weken, maar de jongens hebben zich in jaren niet zo fit gevoeld", aldus de Noorse trainer.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Italië naar halve finales EK na zege op Noorwegen

GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.

1 uur geleden
Oranje-opponent Polen stelt Urban aan als nieuwe bondscoach

WARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.

1 uur geleden
Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

6 uur geleden
Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

8 uur geleden
Real Madrid neemt afscheid van Lucas Vázquez

MADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.

10 uur geleden
UEFA-directeur wil meer wedstrijden van vrouwen in grote stadions

ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.

11 uur geleden
Sc Heerenveen neemt na jaar alweer afscheid van Irakees Al-Saed

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.

13 uur geleden