Solskjaer klaagt over 'oneerlijk' schema Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manager Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United vindt het "oneerlijk" dat Chelsea twee dagen langer de tijd heeft om zich voor te bereiden op het duel in de halve finales van de FA Cup. De twee clubs treffen elkaar zondag op Wembley. ManUnited moet donderdag eerst nog aantreden tegen Crystal Palace in de Premier League, terwijl Chelsea dinsdag al in actie kwam
"Zij hebben 48 uur langer de tijd om te herstellen en rust te nemen dan wij. Dat is niet eerlijk", zegt Solskjaer. "Voor de herstart van de competitie hebben we gesproken over het maken van een eerlijk speelschema. Maar goed, het gaat voor ons nu alleen om de wedstrijd tegen Crystal Palace. Die moeten we winnen. De wedstrijd van zondag is nu nog niet relevant. Dat zien we daarna wel weer."
Chelsea won dinsdag al met 1-0 van Norwich City en verstevigde daarmee de derde plaats in de Premier League. ManUnited staat op plek vijf, met vier punten minder. De top 4 van de Engelse voetbalcompetitie plaatst zich voor de Champions League.
De ploeg van Solskjaer sluit de Premier League volgende week af met wedstrijden tegen West Ham United (22 juli) en Leicester City (26 juli). Die laatste club heeft op basis van een iets beter doelsaldo nu de vierde plaats in handen. "Het zijn twee hectische weken, maar de jongens hebben zich in jaren niet zo fit gevoeld", aldus de Noorse trainer.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
19 uur geleden