Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sociale Verzekeringsbank (SVB) straks te bezoeken in stadskantoor Goes

Sociale Verzekeringsbank (SVB) straks te bezoeken in stadskantoor Goes

GOES - De Sociale Verzekeringsbank (SVB) opent op dinsdag 31 oktober een fysiek loket in het stadskantoor van de gemeente Goes. Hier kunnen Zeeuwen straks iedere dinsdag zonder afspraak terecht.

Het loket zal iedere dinsdag geopend zijn vanaf 9.00 tot 17.00 uur. Inwoners die gebruikmaken van de diensten van de SVB of van plan zijn dat te gaan doen, kunnen voortaan bij het loket terecht voor hulp en informatie.         

Persoonlijke dienstverlening

De SVB is een van de grootste uitvoeringsorganisaties van Nederland en verantwoordelijk voor het uitbetalen van onder andere de Algemene Ouderdomswet (AOW), de kinderbijslag en de aanvullende inkomensondersteuning ouderen (AIO) aan ongeveer 5,7 miljoen burgers. Inwoners van de gemeente Goes en alle andere Zeeuwse gemeenten kunnen vanaf nu iedere dinsdag zonder afspraak bij het loket terecht voor vragen, ondersteuning of voor meer informatie over de regelingen die de SVB uitvoert.

‘De dienstverlening van de overheid wordt steeds digitaler. Voor veel mensen is dat fijn, maar digitale dienstverlening is niet voor iedereen altijd de juiste oplossing’, zegt Ellen Atteveld, relatiemanager bij de SVB. ‘Ook kan het bij ingewikkelde vragen soms prettig zijn om persoonlijk contact te hebben met een medewerker, met name als er meerdere organisaties bij betrokken zijn.’

Meer uit Beveland

Glaskunstenaar exposeert in hal gemeentehuis Borsele

HEINKENSZAND - Glaskunstenaar Bart Rentmeester exposeert de hel maand met zijn glaskunstwerken in het gemeentehuis van Borsele in Heinkenszand. Rentmeester, geboren in 1984, heeft een glasatelier in Lewedorp. Hij is gespecialiseerd in glasblazen en glas-in-lood. 

1 uur geleden
Schrijfsel burgemeester Gerben Dijksterhuis: Zomer in de Zak

De vakantieperiode is begonnen! Voor sommigen betekent dat koffers pakken en richting buitenland vertrekken. Maar als je in de zak van Zuid-Beveland woont hoef je helemaal niet ver weg om het vakantiegevoel te ervaren. Hier begint de zomer gewoon bij de achterdeur! 

14 uur geleden
Minderjarige jongen bedreigt onder invloed van alcohol andere jongen met mes

WEMELDINGE- De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag in het centrum van Wemeldinge een minderjarige jongen uit die plaats aangehouden. De jongen, die flink onder invloed van alcohol was, wordt ervan verdacht een andere jongen met een mes te hebben bedreigd. De verdachte is overgebracht naar cellencomplex Torentijd in Middelburg. Hij wordt vandaag verhoord.

15 uur geleden
Rubriek Bevelands Heem: Bertus Plompe

Een bekende verschijning in de vorige eeuw in Goes was Bertus Plompe. In februari 2013 plaatste de Facebookpagina Rondje Goes een foto van hem. Veel mensen wisten nog iets over hem te vertellen. De foto is genomen in het Nissepadje, een bosrijk laantje tussen verpleeghuis Terweel en woonvoorziening St. Joanna in Goes-zuid. 

20 uur geleden
Waarschuwing: bedwantsen liften na de vakantie mee naar huis

ZEELAND - Met de zomervakantie voor de deur waarschuwt het landelijke netwerk van ongediertebestrijders Beestjes Kwijt voor een toename van bedwantsen in huis. Volgens de organisatie stijgt het aantal meldingen van bedwantsplagen na de zomer met 30 tot 40 procent, vooral in de maand september.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met broers Niels en Peter Dominicus: ‘Steen zit in ons DNA’

Specialist in natuursteen Dominicus is al 50 jaar een begrip in Zeeland en inmiddels ook daarbuiten. Broers Niels en Peter Dominicus vertellen aan de keukentafel over hun passie voor steen, familie en de toekomst. 'Steen zit in ons DNA.'

1 dag geleden
Veilingopbrengst voor Oosterscheldekreeft overgedragen aan vissers

GOES - De stichting Oosterschelde Kreeft Zierikzee draagt aanstaande donderdag 10 juli om 17.00 uur een bedrag van 4.700 euro over aan de kreeftenvissers van de Oosterschelde. Dat gebeurd in restaurant De Banjaard in Zierikzee  De opbrengst werd opgehaald tijdens een recente veiling ten bate van onderzoek naar de mysterieuze kreeftensterfte in het gebied.

2 dagen geleden