Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Snowboardlegende White voor vijfde keer naar Spelen

Snowboardlegende White voor vijfde keer naar Spelen

NEW YORK (ANP) - Drievoudig olympisch kampioen snowboarden Shaun White gaat in Beijing voor de vijfde keer deelnemen aan de Winterspelen. De 35-jarige Amerikaan slaagde er na een moeizaam seizoen toch in een plaatsje te verwerven in de ploeg die de Verenigde Staten vanaf 4 februari vertegenwoordigt in China.

White veroverde olympische titels op de halfpipe in 2006, 2010 en 2018 en werd vierde in 2014. Hij werd afgelopen seizoen gehinderd door een enkelblessure en raakte ook nog besmet met het coronavirus. Daardoor bestond de kans dat hij selectie zou mislopen. Pas vorige week, tijdens een wereldbekerwedstrijd in het Zwitserse Laax, voldeed hij met een finaleplaats aan de eis. Een week later volgde de verwachte aanwijzing voor de Winterspelen in Beijing. "Het is elke keer anders. Ik focus me nu op slimmer trainen, meer nog dan op harder trainen. Ik luister naar mijn lichaam en weet wanneer ik vol kan gaan of juist gas moet terugnemen", meldde White.

Meer uit Sport

NK veldrijden in 2028 in Emmen

EMMEN (ANP) - Emmen is in 2028 gastheer van het Nederlands kampioenschap veldrijden. Dat hebben de organisatoren, wielerbond KNWU en de gemeente vlak voor de start van de vierde etappe van de Tour of Holland in Emmen zaterdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
Honkbalvedette Ohtani leidt LA Dodgers naar finale World Series

LOS ANGELES (ANP) - Sterspeler Shohei Ohtani heeft zijn honkbalteam Los Angeles Dodgers naar de tweede finale op rij in de World Series van de Major League Baseball (MLB) geleid. De Japanner zorgde voor drie homeruns in de 5-1-zege op Milwaukee Brewers, waardoor de Dodgers de serie met 4-0 wonnen.

2 uur geleden
Italiaan Bezzecchi wint voor derde keer sprintrace in MotoGP

PHILLIP ISLAND (ANP/RTR) - Motorcoureur Marco Bezzecchi heeft voor de derde keer in vier races de sprintrace in de MotoGP gewonnen. De Italiaan was op zijn Aprilia op het circuit op Phillip Island ondanks een matige start de snelste, voor de Spanjaarden Raúl Fernández en Pedro Acosta.

5 uur geleden
Boete tennisbond voor delen gegevens leden verlaagd naar 2,5 ton

DEN HAAG (ANP) - De boete die de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond (KNLTB) moet betalen vanwege het verstrekken van persoonsgegevens van leden aan partners is voorlopig verlaagd van 525.000 euro naar 250.000 euro. Dat zijn de tennisbond en de Autoriteit Persoonsgegevens (AP) overeengekomen bij een besluit om een juridische procedure naar aanleiding van een arrest in 2024 te beëindigen.

7 uur geleden
Verstappen verovert pole voor sprintrace in Austin

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft een voortvarende start gemaakt in de Grote Prijs van de Verenigde Staten. De nummer drie in het huidige wereldkampioenschap van de Formule 1 won op het circuit van Austin (Texas) de sprintkwalificatie en start daardoor zaterdag van poleposition in de sprintrace.

7 uur geleden
Derde etappe Tour of Holland gestopt nadat auto tekens negeerde

SITTARD (ANP) - De derde etappe van de Tour of Holland is voortijdig beëindigd nadat een tegemoetkomende auto stoptekens had genegeerd. Als gevolg daarvan weigerden de renners verder te koersen. De organisatie heeft daarop besloten de wens van renners en teamleiders te respecteren.

1 dag geleden
Tennissters Lamens, Rus, Koevermans en Schuurs spelen in BJK Cup

AMSTELVEEN (ANP) - Billie Jean King Cup-captain Elise Tamaëla heeft Suzan Lamens, Arantxa Rus, Anouk Koevermans en Demi Schuurs geselecteerd voor de play-offs in het landentennis tegen India en Slovenië. Die worden van 14 tot en met 16 november gespeeld in het Indiase Bengaluru. Dat heeft de tennisbond bekendgemaakt.

1 dag geleden