Snelweg A4 bij Hoogerheide meerdere malen dicht voor onderhoud
HOOGERHEIDE - Rijkswaterstaat voert onderhoudswerkzaamheden uit aan de snelweg A4 bij knooppunt Zoomland. Hierdoor is van woensdag 24 augustus 21.00 uur tot donderdag 25 augustus 5.00 uur de A4 tussen oprit 30 (Hoogerheide) en knooppunt Zoomland in de richting van Rotterdam afgesloten voor al het verkeer. Daarna is de A4 tussen knooppunt Zoomland en afrit 30 (Hoogerheide) richting Antwerpen dicht van donderdag 25 augustus 21.00 uur tot vrijdag 26 augustus 5.00 uur.
Gele borden geven ter plaatse informatie over de werkzaamheden en verkeersmaatregelen. Door de omleidingen moeten weggebruikers rekening houden met extra reistijd. Die kan oplopen tot 15 minuten.
Afsluitingen
A4 tussen oprit 30 (Hoogerheide) en knooppunt Zoomland richting Rotterdam:
- Oprit 30 (Hoogerheide) van de A4 richting Rotterdam
- Op- en afrit 29 (Bergen op Zoom-Zuid) van de A4 richting Rotterdam
- Op- en afrit 28 (Bergen op Zoom) van de A4 richting Rotterdam
- Verbindingsweg A4/A58 ter hoogte van knooppunt Zoomland komende vanuit Rotterdam richting Roosendaal
A4 hoofdrijbaan tussen knooppunt Zoomland en afrit 30 (Hoogerheide) richting Antwerpen:
- Oprit 27 (Bergen op Zoom-Noord) van de A4 richting Antwerpen
- Op- en afrit 28 (Bergen op Zoom) van de A4 richting Antwerpen
- Op- en afrit 29 (Bergen op Zoom-Zuid) van de A4 richting Antwerpen
- Afrit 30 (Hoogerheide) van de A4 richting Antwerpen
- Verbindingsweg A58/A4 ter hoogte van knooppunt Zoomland komende vanuit Roosendaal richting Antwerpen
Weersgevoelige werkzaamheden
Het werk betreft regulier onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels periodiek nodig hebben, zoals maaiwerkzaamheden, snoeiwerkzaamheden, asfalt reinigen en onderhoud aan de vangrail. ‘Onderhoudswerkzaamheden zijn weersgevoelig’, meldt Rijkswaterstaat. ‘Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk geen doorgang vinden en worden ze opnieuw ingepland.’
Kijk voor meer informatie op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie.
Meer uit Tholen
THOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
3 uur geledenTHOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
23 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
1 dag geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
2 dagen geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
2 dagen geleden