Smerdiekse Erik zoekt nieuwe uitdaging op het sup-board
SINT MAARTENSDIJK - Erik Scherpenisse, eigenaar van 2K Music gaat een nieuwe uitdaging aan. De dj die al meer dan 20 jaar in het vak zit en tevens het gezicht is achter een aantal grote dance-evenementen is deze week gestart met zijn nieuwe bedrijf: Catalina SUP. ”Mijn project is geslaagd als ik mensen kennis kan laten maken met het suppen”, aldus Erik.
Erik is al jaren de man die Bassrulers en Steenbergen Live organiseert. Voor de danceliefhebbers onder ons, geen zorgen, hij blijft deze geweldige feesten gewoon organiseren. Erik maakt nu van nog een passie van hem ook zijn beroep, Sup-instructeur.
Sportief
Vijf jaar geleden was Erik op vakantie in Curaçao toen hij een sup-les cadeau kreeg, meteen was hij verkocht. De combinatie van het sportieve (Erik is een echte sportman) en de ontspanning trok hem meteen aan. Terug in Nederland viel het hem op dat suppen hier niet zo bekend is en bleef hij vooral surfen. Vorig jaar kocht Erik uiteindelijk zijn eerste sup-plank en ging er gelijk mee het water op. Het was enorm genieten en al snel kwam de gedachte op om hier een bedrijf in te starten.
Evenementen
Erik die vooral in het voorjaar knalt met evenementen kwam op de gedachte juist toen hij het wat rustiger had. Maar na de zomer kwamen alweer de voorbereidingen voor de feesten en het plan werd op de lange baan geschoven. Toen in maart de Corona uitbrak was Erik anderhalve maand heel druk om zijn evenementen te cancelen. Toen hij wat rust kreeg en wat tijd voor zichzelf had kwam het sup-idee weer boven drijven. Binnen een maand had Erik zijn bedrijfsplan op tafel liggen, had hij sups gekocht en de instructeursopleiding gevolgd.
Catalina SUP
Zijn nieuwste bedrijf, Catalina SUP dankt haar naam aan Corona. “Ik zocht te midden van alle ellende van de afgezegde feesten naar positieve gevoelens. Op een gegeven moment ging ik bedenken waar ik zou willen zijn als er een volledige lockdown zou komen. Al snel kwam ik uit bij Santa Catalina, een klein afgelegen surfersdorpje in Panama. Ik was er al eens geweest en heb daar leren surfen. Ik zou er graag nog eens naar terug gaan", zo vertelt hij.
Suppen
Suppen is als het ware staand op een plank over het water peddelen. Het is een sport waarbij je zelf je snelheid bepaalt en daardoor wordt het ook als zeer ontspannend ervaren. Erik zal lessen gaan geven zodat mensen op een laagdrempelige manier het suppen kunnen ontdekken. Ook verhuurt hij sups en wil hij tours gaan organiseren. Veel mensen kunnen nu niet op vakantie en Erik hoopt dan ook dat zij op die deze manier toch het ultieme zomergevoel kunnen ervaren. “Op het water kan ik alles loslaten, je bent vrij”, vertelt Erik. Hij hoopt dan ook dat mensen datzelfde gevoel zullen ervaren. ”Mijn project is geslaagd als ik mensen kennis kan laten maken met het suppen. Rijk hoef ik er niet van te worden, het gaat mij puur om de voldoening die ik ervan krijg”, besluit Erik.
Meer informatie over Erik Scherpenisse en zijn nieuwe bedrijf is te vinden op www.catalinasup.nl
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Van maandag 19 tot en met woensdag 21 oktober vindt in Sint Philipsland alweer de 21e editie van de Voetbalschool plaats. Jaarlijks ontvangt de organisatie gasttrainers uit het betaald voetbal, die deelnemers een leerzame en onvergetelijke ervaring bezorgen. Ook dit jaar zijn er weer enkele bekende namen van de partij.
4 uur geledenZEELAND - Weggebruikers die later deze maand richting Zeeland reizen, moeten rekening houden met nachtelijke afsluitingen. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de Vlaketunnel in de A58 en het Dampoortaquaduct in de N57. Beide zijn twee nachten in beide richtingen afgesloten.
7 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis heeft de financiering rond voor de nieuwbouw op De Bulkenaar in Roosendaal. Het ziekenhuis heeft een overeenkomst gesloten met de Europese Investeringsbank (EIB), ABN AMRO, Rabobank en het Waarborgfonds voor de Zorgsector. De bouw start over enkele weken en momenteel wordt de voorbereidende werkzaamheden volop verricht. Als alles volgens planning verloopt, opent het nieuwe ziekenhuis in 2030 zijn deuren.
23 uur geledenTHOLEN - Het veelbelovende Pianoduo Marianne Hansen en Maureen van IJzerloo sluit op zaterdag 12 september de reeks stadhuisconcerten van dit jaar af. Het concert in het oude stadhuis van Tholen begint om 16.30 uur en staat in het teken van het programma An Orchestra in Four Hands.
1 dag geledenTHOLEN - Het Leger des Heils gaat van 22 tot en met 28 november langs de deuren tijdens de jaarlijkse collecte. Ook in Tholen worden collectanten gezocht. Met de opbrengst wil de organisatie mensen helpen die te maken hebben met eenzaamheid, financiële problemen of andere vormen van kwetsbaarheid.
1 dag geledenTHOLEN - De actiegroep Tholen in verzet wil op vrijdag 18 september opnieuw een demonstratie houden tegen de komst van een tijdelijke noodopvang voor asielzoekers in Tholen. De actie vindt plaats bij het gemeentehuis.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is in de nacht van donderdag 10 op vrijdag 11 september volledig afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert die nacht de laatste werkzaamheden uit. Daarna is het onderhoud klaar en gaat de volledige brug weer open.
2 dagen geleden