Sluiter niet verder als coach Duitse tennisster Görges
AMSTERDAM (ANP) - Raemon Sluiter heeft de samenwerking met de Duitse tennisster Julia Görges beëindigd. Dat meldt de 42-jarige Rotterdamse coach in De Telegraaf. Sluiter heeft de huidige nummer 45 van de wereld twee toernooien begeleid in coronatijd; het WTA-toernooi in Rome en Roland Garros.
Hij sprak bij het aangaan van de samenwerking in juli al van een proef. "Het is niet zo dat de test slecht is bevallen van haar of van mijn kant, maar we hebben het allebei ook wel moeilijk gehad met die bubbel. En er waren teveel onzekerheden om het een vervolg te geven", zegt Sluiter in de krant. "Ik heb ook gemerkt dat ik in deze tijd niet zit te wachten op reizen. Iedereen zegt dat je thuis moet blijven, dan voelt het ongemakkelijk om in een vliegtuig te stappen."
Eind vorig jaar kwam een einde aan de succesvolle samenwerking tussen Sluiter en Kiki Bertens. Onder leiding van de Rotterdamse oud-tennisser drong Bertens door tot de top 10 van de wereld. Met Sluiter als haar coach veroverde de Westlandse acht WTA-titels.
Meer uit Sport
BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.
15 minuten geledenTALLAHASSEE (ANP/BELGA) - Atlete Agnes Ngetich heeft in het Amerikaanse Tallahassee de gouden medaille veroverd bij het WK veldlopen. De 24-jarige Keniaanse liet Joy Cheptoyek uit Oeganda en de Ethiopische Senayet Getachew achter zich.
14 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen brons veroverd op de 1500 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse eindigde met 1.57,64 als derde. De Europese titel ging naar Ragne Wiklund uit Noorwegen. Met 1.56,24 bleef de Noorse de Tsjechische Nikola Zdrahalova voor, die tweede werd in 1.56,53.
16 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de EK afstanden in Polen naast de medailles op de 5000 meter gegrepen. Kars Jansman was met 6.21,39 de beste Nederlander op de vierde plaats. De zege ging naar de van oorsprong Russische schaatser Vladimir Semirunniy, die uitkomt voor Polen. Hij schaatste met 6.11,13 een baanrecord.
16 uur geledenST. MORITZ (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Zwitserse St. Moritz voldaan aan de kwalificatie-eis voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo en zich geplaatst voor de Spelen. Wesselink eindigde met remmer Jelen Franjic als achtste op de Zwitserse natuurijsbaan, het beste resultaat voor de Nederlandse tweemansbob. De wedstrijd gold ook meteen als EK. Daarin is Wesselink als zesde geëindigd.
17 uur geledenSYDNEY (ANP) - De tennissers uit Polen en Zwitserland hebben zich geplaatst voor de finale van de United Cup, het Australische toernooi voor gemengde landenteams. Zwitserland won in de halve finale met 2-1 van België, Polen versloeg de Verenigde Staten en staat zodoende voor de derde keer op rij in de finale van het toernooi. De afgelopen twee jaar was Polen verliezend finalist.
18 uur geledenEGMOND AAN ZEE (ANP) - Wielrenner Pepijn Veenings heeft de 25e editie van de strandrace Egmond-Pier-Egmond gewonnen. De 21-jarige Zaandammer had voor de 38 kilometer in de vrieskou iets minder dan een uur nodig en kwam solo over de streep. Hij hield Timothy Dupont van een record af. De Belgische titelverdediger had als eerste de jaarlijkse strandrace voor de vierde keer willen winnen, maar hij eindigde slechts als achtste.
18 uur geleden