Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

MILAAN (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot keek terug op een avond om te herinneren met zijn Champions League-debuut bij Liverpool. De Engelse club won met 3-1 bij AC Milan, ondanks een vroege achterstand en bezorgde de coach zo een mooi verjaardagscadeau. "Een geweldige manier om mijn verjaardag te vieren", zei de dinsdag 46 jaar geworden Slot na afloop tegen onder meer Amazon Prime. "Dat was niet zo na vijf minuten spelen, maar daarna hebben we het goed gedaan."

Slot zag zijn ploeg sterk terugkomen na de vroege treffer van Christian Pulisic. "Het was een verdiende overwinning, nadat we zo sterk en dominant terugkwamen. Het was mooi om te zien hoe de spelers de wedstrijd in handen namen en drie keer scoorden. Dit is een avond die ik zal blijven herinneren. Hopelijk komen er nog veel meer als deze als coach van Liverpool."

De trainer prees zijn spelers, onder wie Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch die in de basis begonnen. Van Dijk zorgde voor het tweede doelpunt van Liverpool.

Lastige start

Van Dijk keek met trots terug op zijn vijftigste optreden in de Champions League. "Met een doelpunt en een overwinning in San Siro na een lastige start.", zei hij tegen onder meer Amazon Prime. "De manier waarop we speelden na dat begin was uitstekend. We bleven rustig en zochten naar de oplossingen. Ik denk dat dat ook te zien was."

De verdediger ziet kleine veranderingen bij zijn ploeg sinds Slot het als trainer heeft overgenomen van Jürgen Klopp. "De nieuwe trainer heeft zijn eigen ideeën. Er zijn kleine subtiele veranderingen in balbezit en in positioneren. Maar de verschillen zijn niet zo groot. We hebben een geweldige tijd gehad onder Jürgen Klopp. Hopelijk hebben we ook een geweldige tijd onder Arne Slot."

Meer uit Voetbal

Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

1 uur geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

2 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

12 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

15 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

15 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

17 uur geleden