Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

MILAAN (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot keek terug op een avond om te herinneren met zijn Champions League-debuut bij Liverpool. De Engelse club won met 3-1 bij AC Milan, ondanks een vroege achterstand en bezorgde de coach zo een mooi verjaardagscadeau. "Een geweldige manier om mijn verjaardag te vieren", zei de dinsdag 46 jaar geworden Slot na afloop tegen onder meer Amazon Prime. "Dat was niet zo na vijf minuten spelen, maar daarna hebben we het goed gedaan."

Slot zag zijn ploeg sterk terugkomen na de vroege treffer van Christian Pulisic. "Het was een verdiende overwinning, nadat we zo sterk en dominant terugkwamen. Het was mooi om te zien hoe de spelers de wedstrijd in handen namen en drie keer scoorden. Dit is een avond die ik zal blijven herinneren. Hopelijk komen er nog veel meer als deze als coach van Liverpool."

De trainer prees zijn spelers, onder wie Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch die in de basis begonnen. Van Dijk zorgde voor het tweede doelpunt van Liverpool.

Lastige start

Van Dijk keek met trots terug op zijn vijftigste optreden in de Champions League. "Met een doelpunt en een overwinning in San Siro na een lastige start.", zei hij tegen onder meer Amazon Prime. "De manier waarop we speelden na dat begin was uitstekend. We bleven rustig en zochten naar de oplossingen. Ik denk dat dat ook te zien was."

De verdediger ziet kleine veranderingen bij zijn ploeg sinds Slot het als trainer heeft overgenomen van Jürgen Klopp. "De nieuwe trainer heeft zijn eigen ideeën. Er zijn kleine subtiele veranderingen in balbezit en in positioneren. Maar de verschillen zijn niet zo groot. We hebben een geweldige tijd gehad onder Jürgen Klopp. Hopelijk hebben we ook een geweldige tijd onder Arne Slot."

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

9 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

11 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

11 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

17 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 dag geleden