Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

MILAAN (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot keek terug op een avond om te herinneren met zijn Champions League-debuut bij Liverpool. De Engelse club won met 3-1 bij AC Milan, ondanks een vroege achterstand en bezorgde de coach zo een mooi verjaardagscadeau. "Een geweldige manier om mijn verjaardag te vieren", zei de dinsdag 46 jaar geworden Slot na afloop tegen onder meer Amazon Prime. "Dat was niet zo na vijf minuten spelen, maar daarna hebben we het goed gedaan."

Slot zag zijn ploeg sterk terugkomen na de vroege treffer van Christian Pulisic. "Het was een verdiende overwinning, nadat we zo sterk en dominant terugkwamen. Het was mooi om te zien hoe de spelers de wedstrijd in handen namen en drie keer scoorden. Dit is een avond die ik zal blijven herinneren. Hopelijk komen er nog veel meer als deze als coach van Liverpool."

De trainer prees zijn spelers, onder wie Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch die in de basis begonnen. Van Dijk zorgde voor het tweede doelpunt van Liverpool.

Lastige start

Van Dijk keek met trots terug op zijn vijftigste optreden in de Champions League. "Met een doelpunt en een overwinning in San Siro na een lastige start.", zei hij tegen onder meer Amazon Prime. "De manier waarop we speelden na dat begin was uitstekend. We bleven rustig en zochten naar de oplossingen. Ik denk dat dat ook te zien was."

De verdediger ziet kleine veranderingen bij zijn ploeg sinds Slot het als trainer heeft overgenomen van Jürgen Klopp. "De nieuwe trainer heeft zijn eigen ideeën. Er zijn kleine subtiele veranderingen in balbezit en in positioneren. Maar de verschillen zijn niet zo groot. We hebben een geweldige tijd gehad onder Jürgen Klopp. Hopelijk hebben we ook een geweldige tijd onder Arne Slot."

Meer uit Voetbal

Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

1 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

1 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

1 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

4 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

6 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

14 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

16 uur geleden