Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan

MILAAN (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot keek terug op een avond om te herinneren met zijn Champions League-debuut bij Liverpool. De Engelse club won met 3-1 bij AC Milan, ondanks een vroege achterstand en bezorgde de coach zo een mooi verjaardagscadeau. "Een geweldige manier om mijn verjaardag te vieren", zei de dinsdag 46 jaar geworden Slot na afloop tegen onder meer Amazon Prime. "Dat was niet zo na vijf minuten spelen, maar daarna hebben we het goed gedaan."

Slot zag zijn ploeg sterk terugkomen na de vroege treffer van Christian Pulisic. "Het was een verdiende overwinning, nadat we zo sterk en dominant terugkwamen. Het was mooi om te zien hoe de spelers de wedstrijd in handen namen en drie keer scoorden. Dit is een avond die ik zal blijven herinneren. Hopelijk komen er nog veel meer als deze als coach van Liverpool."

De trainer prees zijn spelers, onder wie Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch die in de basis begonnen. Van Dijk zorgde voor het tweede doelpunt van Liverpool.

Lastige start

Van Dijk keek met trots terug op zijn vijftigste optreden in de Champions League. "Met een doelpunt en een overwinning in San Siro na een lastige start.", zei hij tegen onder meer Amazon Prime. "De manier waarop we speelden na dat begin was uitstekend. We bleven rustig en zochten naar de oplossingen. Ik denk dat dat ook te zien was."

De verdediger ziet kleine veranderingen bij zijn ploeg sinds Slot het als trainer heeft overgenomen van Jürgen Klopp. "De nieuwe trainer heeft zijn eigen ideeën. Er zijn kleine subtiele veranderingen in balbezit en in positioneren. Maar de verschillen zijn niet zo groot. We hebben een geweldige tijd gehad onder Jürgen Klopp. Hopelijk hebben we ook een geweldige tijd onder Arne Slot."

Meer uit Voetbal

Aanvoerster Janssen keert terug bij Oranjevrouwen

ZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.

17 minuten geleden
Vitesse seizoen lang zeker van deelname aan eerste divisie

ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.

2 uur geleden
AS Roma neemt Malen definitief over van Aston Villa

ROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.

2 uur geleden
Assistent-trainer Lijnders na één seizoen weg bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.

2 uur geleden
Bosz, Schreuder en Correia genomineerd voor Rinus Michels Award

ZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.

5 uur geleden
Feyenoord rondt komst technisch directeur Rigaux af

ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.

8 uur geleden
Oud-Ajax-directeur Mislintat ook in Düsseldorf snel ontslagen

DÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.

8 uur geleden