Slot spreekt van heerlijke verjaardag na zege Liverpool op Milan
MILAAN (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot keek terug op een avond om te herinneren met zijn Champions League-debuut bij Liverpool. De Engelse club won met 3-1 bij AC Milan, ondanks een vroege achterstand en bezorgde de coach zo een mooi verjaardagscadeau. "Een geweldige manier om mijn verjaardag te vieren", zei de dinsdag 46 jaar geworden Slot na afloop tegen onder meer Amazon Prime. "Dat was niet zo na vijf minuten spelen, maar daarna hebben we het goed gedaan."
Slot zag zijn ploeg sterk terugkomen na de vroege treffer van Christian Pulisic. "Het was een verdiende overwinning, nadat we zo sterk en dominant terugkwamen. Het was mooi om te zien hoe de spelers de wedstrijd in handen namen en drie keer scoorden. Dit is een avond die ik zal blijven herinneren. Hopelijk komen er nog veel meer als deze als coach van Liverpool."
De trainer prees zijn spelers, onder wie Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch die in de basis begonnen. Van Dijk zorgde voor het tweede doelpunt van Liverpool.
Lastige start
Van Dijk keek met trots terug op zijn vijftigste optreden in de Champions League. "Met een doelpunt en een overwinning in San Siro na een lastige start.", zei hij tegen onder meer Amazon Prime. "De manier waarop we speelden na dat begin was uitstekend. We bleven rustig en zochten naar de oplossingen. Ik denk dat dat ook te zien was."
De verdediger ziet kleine veranderingen bij zijn ploeg sinds Slot het als trainer heeft overgenomen van Jürgen Klopp. "De nieuwe trainer heeft zijn eigen ideeën. Er zijn kleine subtiele veranderingen in balbezit en in positioneren. Maar de verschillen zijn niet zo groot. We hebben een geweldige tijd gehad onder Jürgen Klopp. Hopelijk hebben we ook een geweldige tijd onder Arne Slot."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
23 uur geleden