Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool

Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft voor het eerst een wedstrijd als trainer van Liverpool verloren. Nottingham Forest was op Anfield verrassend te sterk in de Premier League: 0-1. Callum Hudson-Odoi maakte in de 72e minuut het doelpunt. Liverpool heeft na vier duels 9 punten en moet de koppositie nu laten aan Manchester City, dat nog zonder puntenverlies is.

Liverpool kleineerde tijdens de vorige speelronde, voor de interlandperiode, Manchester United (0-3). De fans van Liverpool hoopten tegen Nottingham op minimaal een herhaling van dat resultaat, maar het liep anders.

Slot startte opnieuw met Oranje-internationals Virgil van Dijk (aanvoerder) en Ryan Gravenberch. Toen de ploeg na een uur spelen nog altijd doelpuntloos was, wisselde de voormalige trainer van Feyenoord drie keer. Cody Gakpo was een van de nieuwkomers. Het hielp Liverpool niet. Na een goede aanval krulde Hudson-Odoi de bal in de 72e minuut in de verre hoek. Een slotoffensief van Liverpool leidde niet meer tot de gelijkmaker. Gravenberch kreeg in de slotfase een gele kaart.

Brighton

Brighton & Hove Albion kwam in eigen stadion niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen het gepromoveerde Ipswich Town. Bart Verbruggen verdedigde het doel bij Brighton en ook verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke hadden een basisplaats. Van Hecke maakte dinsdag tegen Duitsland zijn debuut voor het Nederlands elftal. Brighton en Nottingham Forest hebben na vier wedstrijden allebei 8 punten.

Fulham tegen West Ham United eindigde ook onbeslist: 1-1. Kenny Tete deed de gehele wedstrijd mee bij Fulham en Crysencio Summerville viel halverwege in bij West Ham. Ook de ontmoeting tussen Crystal Palace en Leicester City leverde geen winnaar op: 2-2.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

8 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

9 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

10 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

11 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

11 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

11 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

11 uur geleden