Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool

Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft voor het eerst een wedstrijd als trainer van Liverpool verloren. Nottingham Forest was op Anfield verrassend te sterk in de Premier League: 0-1. Callum Hudson-Odoi maakte in de 72e minuut het doelpunt. Liverpool heeft na vier duels 9 punten en moet de koppositie nu laten aan Manchester City, dat nog zonder puntenverlies is.

Liverpool kleineerde tijdens de vorige speelronde, voor de interlandperiode, Manchester United (0-3). De fans van Liverpool hoopten tegen Nottingham op minimaal een herhaling van dat resultaat, maar het liep anders.

Slot startte opnieuw met Oranje-internationals Virgil van Dijk (aanvoerder) en Ryan Gravenberch. Toen de ploeg na een uur spelen nog altijd doelpuntloos was, wisselde de voormalige trainer van Feyenoord drie keer. Cody Gakpo was een van de nieuwkomers. Het hielp Liverpool niet. Na een goede aanval krulde Hudson-Odoi de bal in de 72e minuut in de verre hoek. Een slotoffensief van Liverpool leidde niet meer tot de gelijkmaker. Gravenberch kreeg in de slotfase een gele kaart.

Brighton

Brighton & Hove Albion kwam in eigen stadion niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen het gepromoveerde Ipswich Town. Bart Verbruggen verdedigde het doel bij Brighton en ook verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke hadden een basisplaats. Van Hecke maakte dinsdag tegen Duitsland zijn debuut voor het Nederlands elftal. Brighton en Nottingham Forest hebben na vier wedstrijden allebei 8 punten.

Fulham tegen West Ham United eindigde ook onbeslist: 1-1. Kenny Tete deed de gehele wedstrijd mee bij Fulham en Crysencio Summerville viel halverwege in bij West Ham. Ook de ontmoeting tussen Crystal Palace en Leicester City leverde geen winnaar op: 2-2.

Meer uit Voetbal

Duitsland en Spanje gelijk in eerste finaleduel Nations League

KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.

35 minuten geleden
ADO Den Haag verstevigt koppositie met zege in Venlo

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).

37 minuten geleden
Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

3 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

5 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

5 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

6 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

7 uur geleden