Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft voor het eerst een wedstrijd als trainer van Liverpool verloren. Nottingham Forest was op Anfield verrassend te sterk in de Premier League: 0-1. Callum Hudson-Odoi maakte in de 72e minuut het doelpunt. Liverpool heeft na vier duels 9 punten en moet de koppositie nu laten aan Manchester City, dat nog zonder puntenverlies is.
Liverpool kleineerde tijdens de vorige speelronde, voor de interlandperiode, Manchester United (0-3). De fans van Liverpool hoopten tegen Nottingham op minimaal een herhaling van dat resultaat, maar het liep anders.
Slot startte opnieuw met Oranje-internationals Virgil van Dijk (aanvoerder) en Ryan Gravenberch. Toen de ploeg na een uur spelen nog altijd doelpuntloos was, wisselde de voormalige trainer van Feyenoord drie keer. Cody Gakpo was een van de nieuwkomers. Het hielp Liverpool niet. Na een goede aanval krulde Hudson-Odoi de bal in de 72e minuut in de verre hoek. Een slotoffensief van Liverpool leidde niet meer tot de gelijkmaker. Gravenberch kreeg in de slotfase een gele kaart.
Brighton
Brighton & Hove Albion kwam in eigen stadion niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen het gepromoveerde Ipswich Town. Bart Verbruggen verdedigde het doel bij Brighton en ook verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke hadden een basisplaats. Van Hecke maakte dinsdag tegen Duitsland zijn debuut voor het Nederlands elftal. Brighton en Nottingham Forest hebben na vier wedstrijden allebei 8 punten.
Fulham tegen West Ham United eindigde ook onbeslist: 1-1. Kenny Tete deed de gehele wedstrijd mee bij Fulham en Crysencio Summerville viel halverwege in bij West Ham. Ook de ontmoeting tussen Crystal Palace en Leicester City leverde geen winnaar op: 2-2.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
6 uur geleden