Slot lijdt tegen Nottingham Forest eerste nederlaag met Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft voor het eerst een wedstrijd als trainer van Liverpool verloren. Nottingham Forest was op Anfield verrassend te sterk in de Premier League: 0-1. Callum Hudson-Odoi maakte in de 72e minuut het doelpunt. Liverpool heeft na vier duels 9 punten en moet de koppositie nu laten aan Manchester City, dat nog zonder puntenverlies is.
Liverpool kleineerde tijdens de vorige speelronde, voor de interlandperiode, Manchester United (0-3). De fans van Liverpool hoopten tegen Nottingham op minimaal een herhaling van dat resultaat, maar het liep anders.
Slot startte opnieuw met Oranje-internationals Virgil van Dijk (aanvoerder) en Ryan Gravenberch. Toen de ploeg na een uur spelen nog altijd doelpuntloos was, wisselde de voormalige trainer van Feyenoord drie keer. Cody Gakpo was een van de nieuwkomers. Het hielp Liverpool niet. Na een goede aanval krulde Hudson-Odoi de bal in de 72e minuut in de verre hoek. Een slotoffensief van Liverpool leidde niet meer tot de gelijkmaker. Gravenberch kreeg in de slotfase een gele kaart.
Brighton
Brighton & Hove Albion kwam in eigen stadion niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel tegen het gepromoveerde Ipswich Town. Bart Verbruggen verdedigde het doel bij Brighton en ook verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke hadden een basisplaats. Van Hecke maakte dinsdag tegen Duitsland zijn debuut voor het Nederlands elftal. Brighton en Nottingham Forest hebben na vier wedstrijden allebei 8 punten.
Fulham tegen West Ham United eindigde ook onbeslist: 1-1. Kenny Tete deed de gehele wedstrijd mee bij Fulham en Crysencio Summerville viel halverwege in bij West Ham. Ook de ontmoeting tussen Crystal Palace en Leicester City leverde geen winnaar op: 2-2.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
17 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
18 uur geleden