Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan

Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot is klaar voor zijn eerste Champions League-wedstrijd met Liverpool. De Engelse formatie treft dinsdag AC Milan in het San Siro. "Door de onderlinge geschiedenis die deze twee clubs hebben en het stadion waarin we spelen, is het een duel om naar uit te kijken", zei de coach een dag voor de wedstrijd van dinsdag.

Slot gaf tijdens de persconferentie aan dat hij niet bang is voor AC Milan. "Ik denk dat geen enkele coach of elftal bang is om tegen een tegenstander te spelen, maar we hebben veel respect voor de kwaliteit van de spelers en de geschiedenis van Milan", zei de trainer, die Oranje-international Tijjani Reijnders van de Italiaanse ploeg als voorbeeld noemde.

Liverpool verspeelde zaterdag voor de eerste keer onder Slot punten in de Premier League, na een thuisnederlaag tegen Nottingham Forest (0-1). De coach gaf aan dat hij, net als de spelers, "enorm teleurgesteld" was, maar had ook een paar positieve punten gezien.

"Ik verwacht morgen bovendien een compleet andere wedstrijd tegen Milan, met het type spelers dat zij hebben en de speelstijl van hun coach", wist Slot, die dinsdag 46 wordt. "Ik denk dat het de eerste keer is dat mijn verjaardag niet zo belangrijk is", grapte de trainer.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

9 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

9 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

10 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

10 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

11 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

11 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

12 uur geleden