Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot is klaar voor zijn eerste Champions League-wedstrijd met Liverpool. De Engelse formatie treft dinsdag AC Milan in het San Siro. "Door de onderlinge geschiedenis die deze twee clubs hebben en het stadion waarin we spelen, is het een duel om naar uit te kijken", zei de coach een dag voor de wedstrijd van dinsdag.
Slot gaf tijdens de persconferentie aan dat hij niet bang is voor AC Milan. "Ik denk dat geen enkele coach of elftal bang is om tegen een tegenstander te spelen, maar we hebben veel respect voor de kwaliteit van de spelers en de geschiedenis van Milan", zei de trainer, die Oranje-international Tijjani Reijnders van de Italiaanse ploeg als voorbeeld noemde.
Liverpool verspeelde zaterdag voor de eerste keer onder Slot punten in de Premier League, na een thuisnederlaag tegen Nottingham Forest (0-1). De coach gaf aan dat hij, net als de spelers, "enorm teleurgesteld" was, maar had ook een paar positieve punten gezien.
"Ik verwacht morgen bovendien een compleet andere wedstrijd tegen Milan, met het type spelers dat zij hebben en de speelstijl van hun coach", wist Slot, die dinsdag 46 wordt. "Ik denk dat het de eerste keer is dat mijn verjaardag niet zo belangrijk is", grapte de trainer.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
12 uur geleden