Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot is klaar voor zijn eerste Champions League-wedstrijd met Liverpool. De Engelse formatie treft dinsdag AC Milan in het San Siro. "Door de onderlinge geschiedenis die deze twee clubs hebben en het stadion waarin we spelen, is het een duel om naar uit te kijken", zei de coach een dag voor de wedstrijd van dinsdag.
Slot gaf tijdens de persconferentie aan dat hij niet bang is voor AC Milan. "Ik denk dat geen enkele coach of elftal bang is om tegen een tegenstander te spelen, maar we hebben veel respect voor de kwaliteit van de spelers en de geschiedenis van Milan", zei de trainer, die Oranje-international Tijjani Reijnders van de Italiaanse ploeg als voorbeeld noemde.
Liverpool verspeelde zaterdag voor de eerste keer onder Slot punten in de Premier League, na een thuisnederlaag tegen Nottingham Forest (0-1). De coach gaf aan dat hij, net als de spelers, "enorm teleurgesteld" was, maar had ook een paar positieve punten gezien.
"Ik verwacht morgen bovendien een compleet andere wedstrijd tegen Milan, met het type spelers dat zij hebben en de speelstijl van hun coach", wist Slot, die dinsdag 46 wordt. "Ik denk dat het de eerste keer is dat mijn verjaardag niet zo belangrijk is", grapte de trainer.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.
3 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.
4 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - De grasmat van De Kuip is volgens de aanvoerders van de Eredivisie niet meer de beste van Nederland. Na de verkiezing elf jaar op rij te hebben gewonnen, is het veld in het Philips Stadion van PSV nu beter beoordeeld. Dat meldt spelersvakbond VVCS.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber is met de selectie van Arsenal meegereisd naar Boedapest voor de finale van de Champions League van zaterdag tegen Paris Saint-Germain. Op beelden op sociale media van Arsenal is te zien dat de Nederlandse verdediger met zijn sporttas aan boord van het vliegtuig stapt.
7 uur geleden