Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot is klaar voor zijn eerste Champions League-wedstrijd met Liverpool. De Engelse formatie treft dinsdag AC Milan in het San Siro. "Door de onderlinge geschiedenis die deze twee clubs hebben en het stadion waarin we spelen, is het een duel om naar uit te kijken", zei de coach een dag voor de wedstrijd van dinsdag.
Slot gaf tijdens de persconferentie aan dat hij niet bang is voor AC Milan. "Ik denk dat geen enkele coach of elftal bang is om tegen een tegenstander te spelen, maar we hebben veel respect voor de kwaliteit van de spelers en de geschiedenis van Milan", zei de trainer, die Oranje-international Tijjani Reijnders van de Italiaanse ploeg als voorbeeld noemde.
Liverpool verspeelde zaterdag voor de eerste keer onder Slot punten in de Premier League, na een thuisnederlaag tegen Nottingham Forest (0-1). De coach gaf aan dat hij, net als de spelers, "enorm teleurgesteld" was, maar had ook een paar positieve punten gezien.
"Ik verwacht morgen bovendien een compleet andere wedstrijd tegen Milan, met het type spelers dat zij hebben en de speelstijl van hun coach", wist Slot, die dinsdag 46 wordt. "Ik denk dat het de eerste keer is dat mijn verjaardag niet zo belangrijk is", grapte de trainer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
57 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden