Slot kijkt uit naar eerste CL-duel met Liverpool bij AC Milan
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot is klaar voor zijn eerste Champions League-wedstrijd met Liverpool. De Engelse formatie treft dinsdag AC Milan in het San Siro. "Door de onderlinge geschiedenis die deze twee clubs hebben en het stadion waarin we spelen, is het een duel om naar uit te kijken", zei de coach een dag voor de wedstrijd van dinsdag.
Slot gaf tijdens de persconferentie aan dat hij niet bang is voor AC Milan. "Ik denk dat geen enkele coach of elftal bang is om tegen een tegenstander te spelen, maar we hebben veel respect voor de kwaliteit van de spelers en de geschiedenis van Milan", zei de trainer, die Oranje-international Tijjani Reijnders van de Italiaanse ploeg als voorbeeld noemde.
Liverpool verspeelde zaterdag voor de eerste keer onder Slot punten in de Premier League, na een thuisnederlaag tegen Nottingham Forest (0-1). De coach gaf aan dat hij, net als de spelers, "enorm teleurgesteld" was, maar had ook een paar positieve punten gezien.
"Ik verwacht morgen bovendien een compleet andere wedstrijd tegen Milan, met het type spelers dat zij hebben en de speelstijl van hun coach", wist Slot, die dinsdag 46 wordt. "Ik denk dat het de eerste keer is dat mijn verjaardag niet zo belangrijk is", grapte de trainer.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
9 uur geleden