Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sloop bunker bij Britannia nu toch begonnen

Sloop bunker bij Britannia nu toch begonnen

VLISSINGEN - Na enkele dagen uitstel is Bouwgroep Peters vandaag dan toch begonnen met de sloop van de bunker die is gevonden bij de werkzaamheden voor het nieuwe hotel Britannia op de boulevard. 

De bunker moet wijken voor de aanleg van de parkeergarage van het nieuwe Hotel Britannia. De manschappenbunker werd onlangs aangetroffen tijdens deze werkzaamheden. Vrijwilligers van de Stichting Bunkerbehoud en de Stichting Bunkerverhalen zijn nog in de gelegenheid gesteld om een aantal elementen uit de bunker te verwijderen. Zo stelden de vrijwilligers de afgelopen dagen onder meer een bunkerkachel, een luchtfilterinstallatie en een pantserdeur veilig. De gemeente Vlissingen en projectontwikkelaar AVV beheer hadden haast met het slopen van de bunker omdat op 1 oktober het stormseizoen begint en er dan geen werkzaamheden meer mogen worden uitgevoerd.

Meer uit Vlissingen

FOTO’S: Zo viert Vlissingen Bevrijdingsdag

VLISSINGEN - Tachtig jaar vrijheid na de Tweede Wereldoorlog wordt maandag groots gevierd tijdens het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.

3 uur geleden
Dodenherdenking op Noorderbegraafplaats is plechtig eerbetoon tachtig jaar na Tweede Wereldoorlog

VLISSINGEN - Tachtig jaar na de Tweede Wereldoorlog was zondagavond de Dodenherdenking ook op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen een plechtige ceremonie.

8 uur geleden
Gevaarlijk rijgedrag in trouwstoet: Politie deelt meerdere bekeuringen uit

VLISSINGEN- De politie heeft zaterdagmiddag meerdere bekeuringen uitgedeeld aan bestuurders van voertuigen die meereden in een trouwstoet in de omgeving van de President Rooseveltlaan. Meerdere personen deden melding van gevaarlijk rijgedrag. Agenten spraken het bruidspaar aan en verzochten het gezelschap zich aan de verkeersregels te houden.

1 dag geleden
Kunstenaar Dani Ploeger slaat op Bevrijdingsdag ‘alarm’ in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Op Bevrijdingsdag maandag houdt kunstenaar Dani Ploeger tussen 11.00 en 13.00 uur een interventie in zijn geboortedorp Oost-Souburg. Zijn performance 'Extern Alarm' maakt deel uit van het project Entartete, georganiseerd door Underdog Buro Kunst & Markt. In het kader van de vieringen van tachtig jaar vrijheid wordt hiermee aandacht besteed aan de verdringing en onderdrukking van experimentele en kritische kunst onder totalitaire regimes. 

1 dag geleden
Vlissingen leeft toe naar groots Bevrijdingsfestival; extra vaarten Westerscheldeferry

VLISSINGEN - Vlissingen is klaar voor de speciale editie van het Bevrijdingsfestival Zeeland. Maandag vieren we tachtig jaar vrede en vrijheid.

2 dagen geleden
Vier politie-eenheden uitgerukt voor verwarde drugsgebruiker Vlissingen

VLISSINGEN - Verschillende politie-eenheden en een ambulanceteam zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Vlissingen in actie gekomen nadat iemand, die teveel drugs had gebruikt, voor overlast zorgde.

2 dagen geleden
Lopers maken zich op voor estafette met Bevrijdingsvuur naar Vlissingen

VLISSINGEN - Een van de tradities op het Bevrijdingsfestival is het verwelkomen van de lopers die het Bevrijdingsvuur op 5 mei na middernacht in estafette van Wageningen naar Vlisingen brengen. Dan kan het Vrijheidsvuur worden aangestoken. Dit is een historisch en belangrijk moment tijdens de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland. 'We verwachten de lopers tussen 18.00 en 19.00 uur te kunnen onthalen op onze mainstage', aldus de organisatie van Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. De lopers zijn live te volgen.

3 dagen geleden