Slavia Praag klopt tiental Union Berlin in groep Feyenoord
PRAAG (ANP) - Slavia Praag heeft in groep E van de Conference League Union Berlin met 3-1 verslagen. De Duitsers kwamen met tien man nog op gelijke hoogte, maar moesten in de slotfase nog twee doelpunten incasseren. In dezelfde groep speelden Feyenoord en Maccabi Haifa afgelopen dinsdag al met 0-0 gelijk.
Alexander Bah had de thuisploeg uit de Tsjechische hoofdstad in de 18e minuut op voorsprong gebracht. Vlak voor rust kreeg Paul Jaeckel van Union zijn tweede gele kaart wegens vasthouden. Met tien man kwamen de Duitsers toch op gelijke hoogte. In de 70e minuut scoorde Kevin Behrens op aangeven van voormalig ADO-speler Sheraldo Becker, die kort daarvoor was ingebracht. In de slotfase scoorden Jan Kuchta en Ivan Schranz nog voor Slavia dat daardoor aan de leiding gaat in de groep.
Slavia Praag speelt de volgende wedstrijd op 30 september uit bij Feyenoord. Union treft dan in Berlijn Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
15 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
36 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
59 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden