Slavia Praag klopt tiental Union Berlin in groep Feyenoord
PRAAG (ANP) - Slavia Praag heeft in groep E van de Conference League Union Berlin met 3-1 verslagen. De Duitsers kwamen met tien man nog op gelijke hoogte, maar moesten in de slotfase nog twee doelpunten incasseren. In dezelfde groep speelden Feyenoord en Maccabi Haifa afgelopen dinsdag al met 0-0 gelijk.
Alexander Bah had de thuisploeg uit de Tsjechische hoofdstad in de 18e minuut op voorsprong gebracht. Vlak voor rust kreeg Paul Jaeckel van Union zijn tweede gele kaart wegens vasthouden. Met tien man kwamen de Duitsers toch op gelijke hoogte. In de 70e minuut scoorde Kevin Behrens op aangeven van voormalig ADO-speler Sheraldo Becker, die kort daarvoor was ingebracht. In de slotfase scoorden Jan Kuchta en Ivan Schranz nog voor Slavia dat daardoor aan de leiding gaat in de groep.
Slavia Praag speelt de volgende wedstrijd op 30 september uit bij Feyenoord. Union treft dan in Berlijn Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
15 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
15 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
18 uur geleden