Slavia Praag klopt tiental Union Berlin in groep Feyenoord
PRAAG (ANP) - Slavia Praag heeft in groep E van de Conference League Union Berlin met 3-1 verslagen. De Duitsers kwamen met tien man nog op gelijke hoogte, maar moesten in de slotfase nog twee doelpunten incasseren. In dezelfde groep speelden Feyenoord en Maccabi Haifa afgelopen dinsdag al met 0-0 gelijk.
Alexander Bah had de thuisploeg uit de Tsjechische hoofdstad in de 18e minuut op voorsprong gebracht. Vlak voor rust kreeg Paul Jaeckel van Union zijn tweede gele kaart wegens vasthouden. Met tien man kwamen de Duitsers toch op gelijke hoogte. In de 70e minuut scoorde Kevin Behrens op aangeven van voormalig ADO-speler Sheraldo Becker, die kort daarvoor was ingebracht. In de slotfase scoorden Jan Kuchta en Ivan Schranz nog voor Slavia dat daardoor aan de leiding gaat in de groep.
Slavia Praag speelt de volgende wedstrijd op 30 september uit bij Feyenoord. Union treft dan in Berlijn Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
47 minuten geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
12 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
17 uur geleden