Slavia Praag klopt tiental Union Berlin in groep Feyenoord
PRAAG (ANP) - Slavia Praag heeft in groep E van de Conference League Union Berlin met 3-1 verslagen. De Duitsers kwamen met tien man nog op gelijke hoogte, maar moesten in de slotfase nog twee doelpunten incasseren. In dezelfde groep speelden Feyenoord en Maccabi Haifa afgelopen dinsdag al met 0-0 gelijk.
Alexander Bah had de thuisploeg uit de Tsjechische hoofdstad in de 18e minuut op voorsprong gebracht. Vlak voor rust kreeg Paul Jaeckel van Union zijn tweede gele kaart wegens vasthouden. Met tien man kwamen de Duitsers toch op gelijke hoogte. In de 70e minuut scoorde Kevin Behrens op aangeven van voormalig ADO-speler Sheraldo Becker, die kort daarvoor was ingebracht. In de slotfase scoorden Jan Kuchta en Ivan Schranz nog voor Slavia dat daardoor aan de leiding gaat in de groep.
Slavia Praag speelt de volgende wedstrijd op 30 september uit bij Feyenoord. Union treft dan in Berlijn Maccabi Haifa.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.
2 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.
3 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
21 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
1 dag geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 dag geleden