Slachtoffer ernstig ongeval Vlissingen is 42-jarige inwoonster
VLISSINGEN - De vrouw in een rolstoel die woensdagmiddag in Vlissingen ernstig gewond raakte bij een ongeluk op de kruising van de Burgemeester van Woelderenlaan en Paauwenburgweg, is een 42-jarige inwoonster van de gemeente. Dat meldt de politie.
De aanrijding vond plaats omstreeks 17.30 uur. Toen agenten op de plek van het ongeluk arriveerden, troffen zij twee zwaar beschadigde auto’s en een zwaar beschadigde rolstoel aan. Even verderop lag de gewonde vrouw op de weg. De kruising werd meteen afgezet door de politie. Door een omstander werd eerste hulp verleend aan de 42-jarige vrouw uit Vlissingen.
Een opgeroepen traumahelikopter heeft het slachtoffer meegenomen naar een ziekenhuis.
Wiet
Door getuigen werd een 27-jarige Rotterdamse automobilist aangewezen als de veroorzaker van de aanrijding. Van hem werd een blaas- en speekseltest afgenomen. De man bleek niet gedronken te hebben, maar was wel onder invloed van THC (wiet). De man is aangehouden en overgebracht naar een politiecellencomplex. Een van de beschadigde auto’s was van hem, de andere auto was van een 29-jarige Vlissinger.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden