Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Skatewedstrijd met barbecue in Goes-Zuid

Skatewedstrijd met barbecue in Goes-Zuid

GOES - Zaterdagmiddag 16 juli houdt SMWO met lokale skaters uit Goes een skatewedstrijd bij het skatepark in Goes-Zuid, aan het Jim Morrisonpad. 

Vanaf 12.00 uur is de warming-up voor het onderdeel steppen. Hierna, om 13.30 uur, de warming-up voor de skatewedstrijd en om 15.30 uur voor de BMX (stuntfiets) wedstrijd. Naast de wedstrijden zijn er activiteiten voor de hele buurt met als hoogtepunt de afsluitende barbecue verzorgd door Buurthuis de Pit. Daarbij zijn er ook BMX fietsen in bruikleen beschikbaar om op een klein parcours kennis te maken met deze mooie sport. Toeschouwers zijn ook van harte welkom onder het genot van een bakje koffie of thee of fris. De barbecue start om 18.00 uur. Bezoekers betalen voor datgene wat ze lekker vinden, zoals een burger, spies, vega spies of halal vlees. Iedereen is welkom, SMWO is erbij betrokken om ontmoetingen te stimuleren, mooie gesprekken aan te jagen en wat te betekenen voor de buurt. 

Voor vragen, ideeën of alvast vrijblijvend aanmelden voor de barbecue kan contact worden opgenomen met Joeri van Wallenburg, medewerker Welzijn bij SMWO via (0113) 277 111 of [email protected].

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

13 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

17 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

19 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden