Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sjachtar Donetsk verslaat Real Madrid ook in Oekraïne

Sjachtar Donetsk verslaat Real Madrid ook in Oekraïne

KIEV (ANP) - Sjachtar Donetsk heeft zich in groep B van de Champions League ontpopt als de beul van Real Madrid. De kampioen van Oekraïne versloeg de Spaanse titelhouder voor de tweede keer. In Kiev eindigde het duel in 2-0. Sjachtar bleef op 21 oktober Real in Madrid ook al de baas (2-3). Dentinho en Manor Solomon kwamen in de return na de rust tot scoren

Sjachtar staat nu op de tweede plek in de poule, met evenveel punten (7) als nummer 3 Real Madrid. Op basis van het onderlinge resultaat staat de club uit Donetsk er het beste voor. Borussia Mönchengladbach leidt met 8 punten en speelt dinsdagavond thuis tegen Internazionale (2 punten).

Real Madrid speelt in de laatste groepswedstrijd op 9 december thuis tegen Borussia Mönchengladbach. Sjachtar treedt in Milaan bij Inter aan.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Seuntjens van RKC Waalwijk naar FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Mats Seuntjens voetbalt vanaf komend seizoen voor FC Utrecht. De 31-jarige aanvaller komt transfervrij over van RKC Waalwijk, waar hij vanaf eind december speelde. Seuntjens liet zijn contract bij Fortuna Sittard ontbinden.

5 uur geleden
Guardiola: Inter onderschatten is grootste fout die je kunt maken

ISTANBUL (ANP) - Manchester City wil niets weten van een favorietenrol in de Champions League-finale van zaterdag tegen Internazionale. "Wat er dit seizoen of in het verleden is gebeurd, is niet belangrijk", zei trainer Pep Guardiola vrijdag op een persconferentie in Istanbul. "Het is belangrijk om morgenavond onze beste prestatie te leveren. Dat gaat het verschil maken."

6 uur geleden
UEFA klaagt finalisten Conference League aan voor gedrag fans

NYON (ANP) - De UEFA heeft de twee finalisten van de Conference League, West Ham United en Fiorentina, aangeklaagd voor het gedrag van hun fans. Beide kampen maakten zich afgelopen woensdag tijdens het duel in Praag schuldig aan het gooien van voorwerpen op het veld. De Italiaanse speler Cristiano Biraghi werd zelfs geraakt en moest aan een bloedende hoofdwond worden behandeld.

6 uur geleden
Haaland voor CL-finale onbezorgd om vier duels zonder doelpunt

ISTANBUL (ANP) - Erling Haaland voelt geen druk of stress richting de finale van de Champions League van zaterdag tegen Internazionale. De Noorse topscoorder van Manchester City maakte de laatste vier wedstrijden die hij meedeed geen doelpunt. Dat kwam nog niet eerder voor sinds hij bij de Engelse kampioen voetbalt.

6 uur geleden
Inzaghi is met Inter klaar om 'voetbalwereld te shockeren'

ISTANBUL (ANP) - Internazionale is klaar om zaterdag in de finale van de Champions League tegen Manchester City "de voetbalwereld te shockeren". Dat zei trainer Simone Inzaghi vrijdag op een persconferentie in Istanbul.

7 uur geleden
FC Emmen-trainer Lukkien wil in finale geloof en vertrouwen zien

EMMEN (ANP) - FC Emmen-trainer Dick Lukkien legt zich nog niet neer bij degradatie uit de Eredivisie. De club verloor dinsdag in de finale van de play-offs met 2-0 van Almere City FC en moet die nederlaag zondag in de thuiswedstrijd zien weg te werken.

8 uur geleden
FIFA over brief Van Basten: we staan altijd open voor suggesties

ZÜRICH (ANP) - De FIFA staat altijd open voor ideeën en suggesties om de sport te verbeteren, zowel op het veld als daarbuiten. Dat laat de wereldvoetbalbond weten in reactie op de brief die Marco van Basten aan FIFA-voorzitter Gianni Infantino schreef. De oud-spits riep daarin op tot actie vanwege het wangedrag van spelers en trainers.

8 uur geleden