Site: voetbalsters beschuldigen coach Pauw opnieuw van wangedrag
HOUSTON (ANP) - Vera Pauw is door een aantal speelsters en stafleden van de Amerikaanse voetbalclub Houston Dash opnieuw beschuldigd van ongewenst gedrag. Dat meldt de Amerikaanse sportwebsite The Athletic die met hen heeft gesproken. Volgens de speelsters en stafleden zou de Nederlandse coach zich ongepast hebben gedragen.
Pauw heeft de beschuldigingen opnieuw ontkend. Dat deed ze vorig jaar december ook al. Haar naam werd toen genoemd in een rapport over wangedrag in de Amerikaanse voetbalcompetitie voor vrouwen. In dat rapport werd onder meer vermeld dat ze speelsters zou hebben aangesproken op hun gewicht.
In een reactie zegt Pauw tegen The Athletic dat ze door een staflid met de dood is bedreigd. Dat zou hij hebben gedaan omdat ze toentertijd de training vanwege extreme hitte van de ochtend naar de avond had verplaatst. De man zou daar volgens Pauw niet blij mee zijn geweest omdat hij dan zijn avondje stappen moest missen.
Ze zegt dat zij politiebescherming heeft gekregen en haar man moest beloven haar contract bij Houston Dash niet te verlengen. Pauw heeft zich met de Ierse voetbalvrouwen geplaatst voor het WK voetbal dat op 20 juli in Australiƫ en Nieuw-Zeeland begint.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
16 uur geleden