Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sinterklaas komt zaterdag naar Smerdiek

Sinterklaas komt zaterdag naar Smerdiek

THOLEN - Sinterklaas is gezagsgetrouw en houdt zich aan de regels die zijn aangegeven voor een intocht. Hij vraagt de smalstedelingen nadrukkelijk om zijn verstandige voorbeeld te volgen.

Om een bezoek mogelijk te maken is toestemming verleend voor een doorloopactiviteit op zaterdag 20 november in de buitenlucht, met inbegrip van een kort moment van stilstaan tijdens en aan het eind van de route. Vanaf 13.00 uur op de Molendijk

Aangekondigd door muziekvereniging Euterpe zullen Sint en zijn pieten om 13.00 uur verschijnen op de Molendijk bij de Provincialeweg. Vervolgens zal de intussen gevormde optocht zich naar de Markt begeven. Daar zal wethouder Corniel van Leeuwen de Spaanse gasten verwelkomen.

Route
Mits de weersomstandigheden het toelaten zetten de feestgangers en muzikanten de route voort via de Ds. de Bresstraat, Korte Vest, Westpoort, Plevierlaan, het Drievogelnamenpleintje en Bloemenlaan. Eindpunt bij Maartenshof met een kans(voor kinderen) om na elkaar en op gepaste afstand met Sint of Piet op de foto te gaan.

Het zou leuk zijn als de bewoners van de genoemde straten hun woonomgeving met vlaggetjes versieren en zodoende een bijdrage leveren aan het Thema van dit jaar.
Meer hierover vindt u via het Evenementen Comite Smalstad.

Meer uit Tholen

Op de werkvloer bij industrieel naaisters Cynthia en Francis van Insulcon: ‘De deur staat open’ [OP DE WERKVLOER]

STEENBERGEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt de liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan het werk? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Cynthia Boer en Francis Gunter, industrieel naaisters bij Insulcon B.V.

11 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Zonsondergang vanaf Gorishoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Nelia van den Berg die de spotlight mocht vangen.

14 uur geleden
Bravis opent speciale vrouwenhartpolikliniek voor onbegrepen hartklachten

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis is vanaf 1 oktober gestart met een speciale vrouwenhartpolikliniek. Op deze nieuwe polikliniek krijgen patiënten met onbegrepen hartklachten meer tijd, aandacht en begeleiding. Daarmee speelt Bravis in op groeiende inzichten binnen de cardiologie. Hart- en vaatziekten uiten zich bij vrouwen namelijk niet altijd op dezelfde manier als bij mannen.

1 dag geleden
Twee objecten moeten historische band tussen Vossemeerse dorpen zichtbaar maken

NIEUW-VOSSEMEER/OUD-VOSSEMEER - Inwoners van Oud-Vossemeer en Nieuw-Vossemeer kunnen op zaterdag 10 oktober meepraten over twee nieuwe objecten die bij de dorpen komen te staan. Dit gebeurt bij de voormalige veerverbinding over het Schelde-Rijnkanaal. De objecten moeten verwijzen naar de oude verdedigingslinie en een symbolische verbinding vormen tussen beide dorpen.

1 dag geleden
Jaarmarkt strijkt weer neer rond de Hervormde kerk in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De Hervormde gemeente van Sint Philipsland organiseert dit weekend weer een jaarmarkt. Rond het kerkgebouw kunnen bezoekers bij verschillende standhouders rondstruinen of een ritje maken met paard en wagen.

2 dagen geleden
Opgelet: Vossemeersebrug gaat vanaf vanavond acht weken lang dicht

OUD-VOSSEMEER/STEENBERGEN - Het verkeer moet vanaf vanavond rekening houden met een langdurige afsluiting van de Vossemeersebrug. De brug tussen Oud-Vossemeer en Steenbergen gaat om 21.00 uur dicht en blijft acht weken afgesloten voor onderhoudswerkzaamheden.

2 dagen geleden
Tweede aanvraagronde voor ontheffing Westerscheldetunnel start 5 oktober

ZEELAND - Organisaties kunnen vanaf maandag 5 oktober opnieuw een ontheffing aanvragen voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In deze tweede aanvraagronde kunnen voor het eerst ook organisaties die collectief personenvervoer verzorgen een aanvraag indienen. Daarnaast kunnen bedrijven en organisaties in het vracht- en goederenvervoer en noodzakelijk werkverkeer opnieuw een aanvraag doen.

3 dagen geleden