Sinterklaas doet zaterdag Stavenisse aan!
STAVENISSE - Het is bijna zover. Sinterklaas en zijn pieten zijn binnenkort weer in het land. Op zaterdag 20 november komen ze aan in Stavenisse.
Voor Sinterklaas voet aan wal zet, kan er geknutseld worden in dorpshuis De Stove. Kinderen vanaf 4 jaar zijn om 14.00 uur welkom. Rond 14.45 uur kunnen de kinderen weer opgehaald worden bij De Stove.
Om 15.00 uur komt Sinterklaas aan in de haven. Ook dit jaar zal het PietenOrkest van muziekvereniging Accelerando uit Sint-Annaland optreden tijdens de intocht. Nadat de boot heeft aangelegd wordt Sinterklaas welkom geheten op het havenplein. Onder begeleiding van de muziekpieten volgt er een optocht door het dorp. De optocht eindigt weer op de haven, waar de middag wordt afgesloten. Natuurlijk komt Sinterklaas niet met lege handen naar Stavenisse. Alle kinderen krijgen bij het afscheid iets lekkers mee naar huis.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
17 seconden geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
7 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
2 dagen geleden