
Sinterklaas doet zaterdag Stavenisse aan!
STAVENISSE - Het is bijna zover. Sinterklaas en zijn pieten zijn binnenkort weer in het land. Op zaterdag 20 november komen ze aan in Stavenisse.
Voor Sinterklaas voet aan wal zet, kan er geknutseld worden in dorpshuis De Stove. Kinderen vanaf 4 jaar zijn om 14.00 uur welkom. Rond 14.45 uur kunnen de kinderen weer opgehaald worden bij De Stove.
Om 15.00 uur komt Sinterklaas aan in de haven. Ook dit jaar zal het PietenOrkest van muziekvereniging Accelerando uit Sint-Annaland optreden tijdens de intocht. Nadat de boot heeft aangelegd wordt Sinterklaas welkom geheten op het havenplein. Onder begeleiding van de muziekpieten volgt er een optocht door het dorp. De optocht eindigt weer op de haven, waar de middag wordt afgesloten. Natuurlijk komt Sinterklaas niet met lege handen naar Stavenisse. Alle kinderen krijgen bij het afscheid iets lekkers mee naar huis.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Fanatieke bingo-spelers hebben afgelopen zaterdag in De Vossenkuil ruim 5000 euro bij elkaar gespeeld voor het goede doel. De opbrengst gaat naar Stavoord6 en Klimmen voor Ria en Denise
16 uur geledenTHOLEN - Twaalf bedrijven openen op vrijdag 31 maart en zaterdag 1 april de deuren tijdens de tweede editie van de Thoolse Open Banen Dag. Het aanbod is breed: van techniek tot logistiek en van sales & marketing tot productie. Ook sectoren als ICT, onderwijs en administratie doen mee.
19 uur geledenTHOLEN - In een uitverkochte Meulvliet traden afgelopen zaterdag maar liefst 150 muzikanten van Koninklijke Muziekvereniging Concordia op. Bij het jaarlijks terugkerende Concordia Concert kwam zowel jong als oud aan bod. Ook werden er deze avond vier jubilarissen gehuldigd.
1 dag geledenTHOLEN - Stichting STAD houdt op met bestaan. Na meer dan 20 jaar activiteiten te hebben georganiseerd voor de Thoolse jeugd, stopt de stichting met haar activiteiten. “We kijken met trots terug op alles wat wij als klein bestuur, met een kleine groep betrokken vrijwilligers, hebben georganiseerd.”
1 dag geledenWie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Tjerk Borremans.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keert het evenement ‘Het Glazen Ei’ weer terug naar Oud-Vossemeer. Stichting Stavoord6 organiseert voor de vierde keer het evenement.
3 dagen geledenTHOLEN – Een moeder en kind zijn vrijdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op de Molenvlietsedijk in Tholen. Beiden zijn overgebracht naar het ziekenhuis.
4 dagen geleden