Sint-Truiden stuur trainer Muscat weg
SINT-TRUIDEN (ANP) - Kevin Muscat is niet langer trainer van Sint-Truiden. De voetbalclub uit Belgisch Limburg nam het besluit na de 3-2-nederlaag van dinsdag op het veld van Moeskroen. Sint-Truiden houdt met 11 punten uit veertien duels nog maar twee clubs onder zich in de Belgische Pro League: Moeskroen en Waasland-Beveren. De 47-jarige Australiër moet daarvoor boeten.
Muscat kwam in januari naar Sint-Truiden. Omdat zijn Australische diploma niet voldeed, werd de Sloveen Milos Kostic aangetrokken als trainer en kreeg Muscat een rol als sportief adviseur. Toen in de zomer zijn papieren alsnog in orde waren nam hij het over. De voormalig Australische international was eerder in zijn vaderland werkzaam als coach van Melbourne Victory. Volgens de Japanse baas van Sint-Truiden, Takayuki Tateishi, was het een moeilijk maar noodzakelijk besluit. "We willen vroeg in het seizoen opnieuw vertrouwen in de groep brengen", aldus Tateishi.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
10 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden