Sint-Truiden stuur trainer Muscat weg
SINT-TRUIDEN (ANP) - Kevin Muscat is niet langer trainer van Sint-Truiden. De voetbalclub uit Belgisch Limburg nam het besluit na de 3-2-nederlaag van dinsdag op het veld van Moeskroen. Sint-Truiden houdt met 11 punten uit veertien duels nog maar twee clubs onder zich in de Belgische Pro League: Moeskroen en Waasland-Beveren. De 47-jarige Australiër moet daarvoor boeten.
Muscat kwam in januari naar Sint-Truiden. Omdat zijn Australische diploma niet voldeed, werd de Sloveen Milos Kostic aangetrokken als trainer en kreeg Muscat een rol als sportief adviseur. Toen in de zomer zijn papieren alsnog in orde waren nam hij het over. De voormalig Australische international was eerder in zijn vaderland werkzaam als coach van Melbourne Victory. Volgens de Japanse baas van Sint-Truiden, Takayuki Tateishi, was het een moeilijk maar noodzakelijk besluit. "We willen vroeg in het seizoen opnieuw vertrouwen in de groep brengen", aldus Tateishi.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
32 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
20 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
20 uur geleden