Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sint-Maartensdijk in beweging tijdens Nationale Balkon Beweegdag

Sint-Maartensdijk in beweging tijdens Nationale Balkon Beweegdag

SINT-MAARTENSDIJK - In samenwerking met Trimclub NAKS organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente (Jij op Tholen) op vrijdag 20 mei 2022 de Nationale Balkon Beweegdag: een gezellige en bewegelijke ochtend voor ouderen op hun balkon of in de tuin. Bewoners van het Maartenshof in Sint-Maartensdijk worden uitgenodigd om op vrijdag 20 mei vanaf 10.30 tot 11.00 uur vanaf hun balkon mee te bewegen op muziek.

 

Iedereen is welkom om mee te doen op het grasveld aan de kant van de parkeerplaats van Maartenshof. Ook kinderen van Villa Vrolijk en kinderopvang UPP bewegen en zwaaien mee. Vrijwilligers en professionals (waaronder buurtsportcoaches, docenten Sport en bewegen 55+, fysiotherapeuten en bewegingscoaches) gaan op Balkon Beweegdag langs woon- en zorgcentra om ouderen een gezellige, positieve ochtend te laten beleven.

Meer uit Tholen

Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

7 uur geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

9 uur geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

14 uur geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

17 uur geleden
John Geurts geeft in Tholen een lezing over rituelen en hun betekenis

THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.

1 dag geleden
Akkoord bereikt over nieuw entreegebied Meulvliet, school en sportverenigingen

THOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.

1 dag geleden
Terug op het oude nest: Erwin de Nijs wordt weer hoofdtrainer Tholense Boys

THOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.

1 dag geleden