
Sint is onderweg naar Zeeland
MIDDELBURG - Goed nieuws van Sinterklaas. De reis vanuit Spanje verloopt tot nu toe voorspoedig, laat hij vrijdag weten. Sint en zijn pieten hopen zaterdag in Zeeland aan te komen. Als eerste arriveren ze daarbij in onder meer Vlissingen en Middelburg.
In verschillende dorpen en steden hoeven de kinderen nog maar één nachtje te slapen en dan zien de goedheiligman weer. Hij kijkt zaterdag uit naar vele vrolijke gezichten en luid gezang in Middelburg en Vlissingen, maar bijvoorbeeld ook in Kamperland en Yerseke.
Zaterdag 23 november
Omdat Sinterklaas niet overal tegelijk kan zijn, doet hij de komende tijd nog meer Zeeuwse plaatsen aan. Zo hopen sint en de pieten op zaterdag 23 november feestelijk ontvangen te worden in onder meer Goes, Arnemuiden, Oost-Souburg, Kapelle. Het heerlijk avondje is in zicht!
Meer uit Beveland
KORTGENE - Tussen de knotwilgen en grasvelden in Kortgene bouwt Stichting EEF - Eindeloos Eiland Festival - aan iets bijzonders. Wat in 2014 begon als een lokaal kunstenfestival is uitgegroeid tot een sfeervolle, creatieve smeltkroes waar jong talent naast gevestigde namen staat. Muziek, dans, literatuur, beeldende kunst en culinaire verrassingen lopen hier dwars door elkaar heen op zaterdag 5 en zondag 6 juli.
40 minuten geledenGOES - Sacha Welleman (26) uit Goes werd op 1 maart 2025 verkozen tot Miss Universe Zeeland en vertegenwoordigt sindsdien Zeeland in het landelijke Miss Universe Netherlands-traject.
15 uur geledenOVEZANDE - Het 700-jarig jubileum in Ovezande ligt al even achter ons. Maar de vele extra activiteiten, die in 2024 werden opgezet, zijn niet zo maar tot stilstand gekomen.
19 uur geledenGOES/MIDDELBURG - De vrachtwagenchauffeur die maandag om het leven is gekomen bij een ongeluk op de snelweg A58 bij 's-Heer Arendskerke is een 57-jarige man uit Middelburg. Dat heeft de politie dinsdag bekend gemaakt.
21 uur geledenKATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.
1 dag geledenGOES - De chauffeur van de vrachtwagen die maandagmiddag kantelde na een aanrijding op de A58 bij Goes, is overleden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
1 dag geledenGOES - Alle kastanjebomen aan de Voorstad en de Oostsingel hebben de Kastanjebloedingsziekte. De bomen kunnen niet beter worden gemaakt. Daarom haalt de gemeente Goes twaalf kastanjes weg. Daarvoor in de plek komen 20 nieuwe bomen.
1 dag geleden