Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sint Anthonius overhandigt cheque van meer dan 2000 euro aan Stavoord6

Sint Anthonius overhandigt cheque van meer dan 2000 euro aan Stavoord6

OUD-VOSSEMEER - De afgelopen twee weken zijn de leerlingen van Sint Anthonius druk bezig geweest met geld ophalen voor Stavoord6. Vrijdag overhandigden zij, in het glazen ei, een cheque van meer dan 2000 euro voor dit goede doel. 

Afgelopen donderdag werden dj’s door de burgemeester weer ‘opgesloten’ in het glazen ei. Het is voor de vierde keer dat Stavoord6 dit evenement organiseert. Door onder andere het aanvragen van plaatjes, haalt de stichting geld op. Dit geld wordt gebruikt om mensen (en hun familie) met een slechte levensverwachting vrij van kosten te laten verblijven in het Stavoord6huis. 

“Sint Anthonius wilde hier natuurlijk ook zijn steentje aan bijdragen, want wanneer we wat voor een ander kunnen doen, dan gaan we daar graag samen voor”, aldus de directie. Daarom organiseerde de school op donderdag 30 maart een ‘obstakelrun’. Hiervoor konden de kinderen gesponsord worden. 

Daarnaast werd er ook een statiegeldflessen-actie georganiseerd. Kinderen konden hun lege flessen inleveren bij de ‘Rode Happer’. De rode happer is een initiatief van Happersafval educatie en ondersteunt bij het inzamelen van gescheiden afval.

Op vrijdagochtend 7 april liepen alle kinderen, pedagogisch medewerkers én leerkrachten naar de Vossenkuil om een bezoek te brengen aan de DJ’s in het Glazen ei en het bedrag te overhandigen. De leerlingenraad mocht samen met juf Léonie (directeur) het Glazen ei even in voor een interview over de opbrengst!

De opbrengst voor Stavoord6 was in totaal 2060,40 euro. “Een grandioos bedrag”, aldus directeur Léonie. 


 Foto: Sint Anthonius

Meer uit Tholen

4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

3 uur geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Skeeleren, apenkooien en voetbal: Activiteiten voor Thoolse jeugd in meivakantie

THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.

1 dag geleden
UWV: ‘Meer jongeren in de WW in Zeeland, maar de krapte blijft hardnekkig’

THOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.

2 dagen geleden
Vergeet dit weekend de klok niet: Zomertijd gaat weer in

THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.

2 dagen geleden