Sint Anthonius overhandigt cheque van meer dan 2000 euro aan Stavoord6
OUD-VOSSEMEER - De afgelopen twee weken zijn de leerlingen van Sint Anthonius druk bezig geweest met geld ophalen voor Stavoord6. Vrijdag overhandigden zij, in het glazen ei, een cheque van meer dan 2000 euro voor dit goede doel.
Afgelopen donderdag werden dj’s door de burgemeester weer ‘opgesloten’ in het glazen ei. Het is voor de vierde keer dat Stavoord6 dit evenement organiseert. Door onder andere het aanvragen van plaatjes, haalt de stichting geld op. Dit geld wordt gebruikt om mensen (en hun familie) met een slechte levensverwachting vrij van kosten te laten verblijven in het Stavoord6huis.
“Sint Anthonius wilde hier natuurlijk ook zijn steentje aan bijdragen, want wanneer we wat voor een ander kunnen doen, dan gaan we daar graag samen voor”, aldus de directie. Daarom organiseerde de school op donderdag 30 maart een ‘obstakelrun’. Hiervoor konden de kinderen gesponsord worden.
Daarnaast werd er ook een statiegeldflessen-actie georganiseerd. Kinderen konden hun lege flessen inleveren bij de ‘Rode Happer’. De rode happer is een initiatief van Happersafval educatie en ondersteunt bij het inzamelen van gescheiden afval.
Op vrijdagochtend 7 april liepen alle kinderen, pedagogisch medewerkers én leerkrachten naar de Vossenkuil om een bezoek te brengen aan de DJ’s in het Glazen ei en het bedrag te overhandigen. De leerlingenraad mocht samen met juf Léonie (directeur) het Glazen ei even in voor een interview over de opbrengst!
De opbrengst voor Stavoord6 was in totaal 2060,40 euro. “Een grandioos bedrag”, aldus directeur Léonie.
Foto: Sint Anthonius
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Minder managers, minder ondersteunende functies en een goedkopere manier van werken. Woningcorporatie Stadlander grijpt in de eigen organisatie in om de komende tien jaar 2.000 woningen te bouwen en 2.700 huizen te verduurzamen. De nieuwe formatie telt 155 voltijdsbanen. "We mogen de rekening niet alleen bij de huurder neerleggen", zegt bestuurder Paul Huijsdens.
21 minuten geledenTHOLEN - Afscheid nemen van een dierbare is één van de meest ingrijpende momenten in een mensenleven. Toch leeft iemand voort in herinneringen, in verhalen die blijven en in liefde die niet verdwijnt. In onze special Overlijden & Herdenken, die verschijnt in de laatste week van oktober, willen we samen stilstaan bij het leven en de betekenis van degenen die ons zijn ontvallen.
3 uur geledenTHOLEN - Op dinsdag 6 oktober om 20.00 uur start in De Wingerd in Tholen de eerste van tien repetitieavonden voor het kerstoratorium 'Een nieuw begin'.
6 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Ben van Hoof, eigenaar Schoonmaakcentrum Ben van Hoof.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Phila Musica uit Vlissingen treedt op woensdag 21 oktober op in de Meulvliet in Tholen. Het orkest bestaat uit ongeveer dertig muzikanten met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking.
2 dagen geledenZEELAND - Amateurzangers uit Zeeland krijgen op zaterdag 10 oktober 2026 een bijzondere kans: zingen én leren van de professionals van het Nederlands Kamerkoor. Voor het eerst organiseert het koor een Zingdag in Middelburg, in samenwerking met de Zeeuwse Concertzaal. Zowel individuele zangers als koren kunnen deelnemen.
2 dagen geleden