Sinner troeft favoriet Alcaraz af in tennistoernooi Beijing
BEIJING (ANP) - De Spaanse favoriet Carlos Alcaraz is afgetroefd door de Italiaan Jannik Sinner in de halve finales van het tennistoernooi in Beijing. De als zesde geplaatste Sinner versloeg de als eerste geplaatste Alcaraz in twee sets: 7-6 (4) 6-1. Sinner treft in de finale van het Chinees Open de Rus Daniil Medvedev, die in de andere halve finale afrekende met de Duitser Alexander Zverev (6-4 6-3).
Alcaraz begon de partij nog hoopgevend door meteen de eerste opslagbeurt van Sinner te winnen, maar de 22-jarige Italiaan bleek een topdag te hebben. Hij brak terug om op 2-2 te komen. Een nieuwe break van Alcaraz beantwoordde Sinner passend door meteen weer terug te breken. De eerste set kwam aan op een tiebreak en die won Sinner met 7-4.
In de tweede set was Sinner heer en meester. Hij brak de 20-jarige Spanjaard twee keer en haalde de wedstrijd binnen met een overtuigende 6-1 in de tweede set.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
51 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
2 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
3 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
5 uur geleden