Silent disco, mocktailbar en dj: gemeente organiseert feest voor jongeren
SINT-ANNALAND - Jij op Tholen organiseert op vrijdag 2 september een feest voor jongeren tussen de 12 en 17 jaar. Het feest vindt plaats in de Feestzaal Scheepsruum in Sint-Annaland.
Jij op Tholen, een initiatief van de gemeente Tholen, sluit de zomervakantie dit jaar feestelijk af met een ‘FRIS Feest’ voor jongeren tussen de 12 en 17 jaar. Het feest vindt vrijdag 2 september vanaf 19.30 uur plaats in de Feestzaal Scheepsruum in Sint-Annaland. Die avond is DJ Jip aanwezig. Ook is er een silent disco en een mocktailbar.
Toegang voor deze feestavond is 2 euro. Daarbij zijn één mocktail, één frisdrank en hapjes inbegrepen. De overige consumpties zijn voor eigen rekening. Tijdens het FRIS Feest wordt er alleen fris gedronken. Alcohol voor, tijdens of na het feest is niet toegestaan. Er is plek voor 150 jongeren. Het FRIS Feest is ontstaan vanuit de jongeren die betrokken zijn bij Jij op Tholen en komt ook voort uit het preventieakkoord ‘Lekker in je Vel’.
Vooraf aanmelden is verplicht en kan via https://jijoptholen.nl/12-fris-tholen.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
10 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
13 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
16 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
17 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geleden