Shorttrackers grijpen naast medailles op 1000 meter
DEBRECEN (ANP) - Shorttrackers Itzhak de Laat en Daan Breeuwsma hebben bij de EK in de Hongaarse stad Debrecen naast de medailles gegrepen op de 1000 meter. De Laat eindigde als vierde, Breeuwsma werd vijfde in de finale. Het goud was voor Shaolin Sandor Liu uit Hongarije.
De Laat en Breeuwsma hadden beiden door fouten van tegenstanders in de halve finales een vrije doortocht naar de finale gekregen. Daarin was de Hongaar Liu voor zijn broer Shaoang Liu de beste. Het brons was voor de Rus Semen Elistratov.
De Laat blijft met 37 punten derde in het klassement, achter de twee Hongaren. Hij heeft zes punten voorsprong op Elistratov. Breeuwsma plaatste zich met zes punten ook voor de superfinale over 3000 meter.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
2 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
6 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
6 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
7 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
7 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.
9 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.
10 uur geleden