Sharon verkoopt ‘hippe friet’ vanuit haar frietkar: ‘Leuk om steeds nieuwe dingen te bedenken’
THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden.
Sharon is de horeca ingerold door een baantje als medewerker bij een frietkar in Sint Philipsland. Sharon wist niet goed wat zij voor opleiding wou gaan doen. Haar toenmalige werkgever Piet den Ouden heeft zijn enthousiasme en passie voor de horeca op haar overgebracht. Sharon heeft 5 à 6 jaar voor Piet gewerkt, in die periode is zij begonnen aan een horeca opleiding.
Inmiddels is Sharon mede-eigenaar van Grandcafé Met Shmaak, samen met Marloes van der Est. Met Shmaak beschikte al over een café, restaurant en een tapasbar. Daarna kregen zij het idee om een foodtruck te starten: Met Shmaak on Wheels. Omdat Piet geen friet meer verkoopt vanaf de standplaats waar hij altijd stond, konden Sharon en Marloes zijn standplaats overnemen. Sharon vindt het een hele bijzondere ervaring om de passie die zij van hem heeft mogen ontvangen, door te mogen geven in hun eigen foodtruck. Sharon vertelt dat Piet soms wel eens komt kijken en erg trots is op wat hij dan ziet.
Hippe friet
Sharon en Marloes proberen steeds wat nieuws te bedenken, zo hebben ze nu ook ‘hippe friet’. Sharon: “Dat is friet met een speciale topping erop. Deze maand is het bacon met cheese.” Sharon en Marloes zitten nog lang niet stil. Ze vinden het erg leuk om nieuwe dingen te bedenken, en zo mensen te verrassen.
Meer uit Tholen
THOLEN - Een vervallen bedrijfspand in de historische binnenstad van Tholen krijgt een nieuwe bestemming. Het pand aan de Hoogstraat wordt gesloopt en maakt plaats voor twee betaalbare koopappartementen. Ook komt er een opslagruimte voor de nieuwe bewoners op de begane grond.
8 uur geledenTHOLEN - Wie houdt van Nederlandstalige luisterliedjes kan zaterdag 25 juli terecht in de Grote Kerk. Kleinkunstkwartet Mooi Jasje verzorgt daar vanaf 14.30 uur een optreden.
1 dag geledenHALSTEREN / THOLEN - Op de A4 tussen Halsteren en Bergen op Zoom heeft vrijdagmiddag rond 12.20 uur een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. De snelweg richting Bergen op Zoom is volledig afgesloten, wat leidt tot forse verkeershinder en lange files. Bij het ongeval waren vijf voertuigen betrokken.
1 dag geledenTHOLEN - We zitten in een week waarin hier en daar neerslag is gevallen, maar het goede nieuws is dat het weer de komende dagen alleen maar beter wordt. De afgelopen dagen was het aan de koele kant met temperaturen van 19 tot 21 graden. "Vrijdag loopt de temperatuur weer op en in de middag kan het landinwaarts 25 graden worden", weet weerman Rico Schröder van Weeronline te melden.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers die zich inzetten voor de Thoolse samenleving krijgen een avond speciaal voor hen. De gemeente Tholen organiseert op vrijdag 4 september een vrijwilligersavond in dorpshuis De Wimpel in Sint Philipsland.
2 dagen geledenTHOLEN - Martin Oei zal op zaterdag 25 juli in het Oude Stadhuis van Tholen om 15.30 uur een boeiend recital verzorgen. Op uitnodiging van de Stichting Anthonie Keldermans Concerten zal hij de Feurich-vleugel in de Vierschaar bespelen, die deel uitmaakt van de Keldermans Collectie. De titel van zijn programma luidt: Frédéric en Franz in Frankrijk. Verwijzend naar het langdurig verblijf van de componisten en virtuoze pianisten Frédéric Chopin en Franz Liszt in Parijs.
2 dagen geledenPOORTVLIET - PJZ Tholen organiseert op zaterdag 15 augustus een Boerenfamiliedag aan de Paasdijkweg in Poortvliet. Van 10.30 tot 19.30 uur staat het terrein in het teken van landbouw, traditie, innovatie en activiteiten voor jong en oud.
3 dagen geleden