
SGP wil dat er een VVV-vestiging blijft in Vlissingen
VLISSINGEN - De SGP in de gemeenteraad van Vlissingen maakt zich hard voor een VVV-vestiging in de binnenstad.
Het huurcontract voor de winkelruimte in de Fonteyne loopt af en de VVV heeft nog niets nieuws op het oog. De SGP wil dat het college van burgemeester en wethouders met de organisatie in gesprek gaat over een nieuw ‘fysiek punt’ dat volgens haar onmisbaar is in een toeristische stad als Vlissingen.
Gesprekken
Het Muzeeum en de Vlissingse Ondernemers Centrale (VOC) zouden een rol kunnen spelen in de gesprekken.
De SGP heeft sowieso geen zin om te wachten tot een nieuwe visie toerisme, die waarschijnlijk dit jaar verschijnt. “Wat weg is, komt niet snel terug”, zeggen Lilian Janse en Cor Tromp in hun vragen.
Inspiratie
Ze wijzen op de zogenaamde inspiratiepunten die de VVV in Domburg en Goes heeft geopend. Zoiets zou het tweetal ook mooi vinden voor Vlissingen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.
11 uur geledenOOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."
13 uur geledenVLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd.
15 uur geledenVLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Een automobiliste is dinsdagmiddag gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht na een botsing met een andere auto in de Bermweg in Oost-Souburg.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie heeft dinsdag negen personen bekeurd bij een verkeerscontrole in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - De verkoop van de 73 nieuwbouwappartementen in het Singelkwartier in Vlissingen verloopt voorspoedig. "Sinds het verkoopevent is er grote belangstelling. Inmiddels zijn 25 appartementen verkocht en is er een flink aantal opties genomen", vertelt makelaar Arthur Aerssens.
1 dag geleden