SGP maakt zich grote zorgen over overkapping Lange Zelke
VLISSINGEN - De SGP-fractie in Vlissingen maakt zich zorgen over de overkapping van de Lange Zelke.
Volgens Lilian Janse komen de roestplekken door de verf heen. Dat ziet er volgens haar niet alleen vies uit, maar brengt ook veiligheidsrisico’s met zich mee.
Ze wil van het college van burgemeester en wethouders weten of er iets tegen de roestvorming wordt gedaan en wanneer de overkapping voor het laatst is gekeurd.
Reparaties
Als dat laatste nog nooit is gedaan moet dat volgens Janse zo snel mogelijk gebeuren in verband met de veiligheid.
Ze vindt sowieso dat het onderhoudsniveau omhoog moet, aangezien de Lange Zelke in het kernwinkelgebied ligt en je daarmee uiteindelijk geld bespaart, omdat er minder snel grote reparaties nodig zijn.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.Â
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden