Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla behoudt met zege op Sociedad aansluiting met topclubs

Sevilla behoudt met zege op Sociedad aansluiting met topclubs

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de aansluiting met de bovenste clubs behouden. Het elftal van trainer Julen Lopetegui behaalde bij Real Sociedad de derde zege op rij: 1-2.

Carlos Fernández bracht Real Sociedad al in de 5e minuut op voorsprong. Sevilla kwam via de Braziliaan Fernando halverwege de eerste helft langszij. In de 24e minuut zorgde Youssef En-Nesyri voor de 1-2.

Real Sociedad, dat de vorige vier duels in de competitie ook niet wist te winnen, slaagde er in de tweede helft niet meer in langszij te komen.

Luuk de Jong verving bij Sevilla in de laatste minuut van de reguliere speeltijd En-Nesyri. Karim Rekik bleef op de reservebank zitten.

Sevilla blijft op de vierde plaats staan met 64 punten. Koploper Atlético Madrid heeft 67 punten. Real Madrid (66 punten) en FC Barcelona (65 punten) volgen. Real Sociedad staat als nummer 5, met 47 punten, op grote achterstand.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

54 minuten geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

5 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

5 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

6 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

7 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

8 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

17 uur geleden