Sevilla behoudt met zege op Sociedad aansluiting met topclubs
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de aansluiting met de bovenste clubs behouden. Het elftal van trainer Julen Lopetegui behaalde bij Real Sociedad de derde zege op rij: 1-2.
Carlos Fernández bracht Real Sociedad al in de 5e minuut op voorsprong. Sevilla kwam via de Braziliaan Fernando halverwege de eerste helft langszij. In de 24e minuut zorgde Youssef En-Nesyri voor de 1-2.
Real Sociedad, dat de vorige vier duels in de competitie ook niet wist te winnen, slaagde er in de tweede helft niet meer in langszij te komen.
Luuk de Jong verving bij Sevilla in de laatste minuut van de reguliere speeltijd En-Nesyri. Karim Rekik bleef op de reservebank zitten.
Sevilla blijft op de vierde plaats staan met 64 punten. Koploper Atlético Madrid heeft 67 punten. Real Madrid (66 punten) en FC Barcelona (65 punten) volgen. Real Sociedad staat als nummer 5, met 47 punten, op grote achterstand.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
25 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
35 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
40 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geleden