Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Servië volgt Hongarije met plaatsing voor EK voetbal

Servië volgt Hongarije met plaatsing voor EK voetbal

LESKOVAC (ANP) - Servië heeft zich na een 2-2-gelijkspel tegen Bulgarije geplaatst voor het EK voetbal van volgend jaar in Duitsland. De Serviërs kwamen vroeg op 1-0, maar maakten het vervolgens spannend door twee tegentreffers te incasseren. In de slotfase zorgde Srdjan Babic op aangeven van oud-Ajacied Dusan Tadic voor de gelijkmaker.

Montenegro moet daardoor hopen op plaatsing via de play-offs. De Montenegrijnen moesten, om zich direct te plaatsen, zelf winnen van het al geplaatste Hongarije en hopen op een nederlaag van Servië. De ploeg van trainer Miodrag Radulovich kwam in Boedapest nog wel op voorsprong. Liverpool-speler Dominik Szoboszlai bezorgde Hongarije echter de overwinning met treffers in de 67e en 68e minuut. Adam Nagy maakte in blessuretijd de 3-1.

Hongarije is groepswinnaar met 18 punten, gevolgd door Servië met 14 punten. Litouwen en Bulgarije waren al uitgeschakeld.

Servië deed in 2000 voor het laatst mee aan een EK, als onderdeel van Joegoslavië. Als zelfstandig land speelde Servië nog geen enkel Europees eindtoernooi. Op het afgelopen WK in Qatar waren de Serviërs er wel bij.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

53 minuten geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

1 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

4 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

5 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

5 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

8 uur geleden