Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Servië volgt Hongarije met plaatsing voor EK voetbal

Servië volgt Hongarije met plaatsing voor EK voetbal

LESKOVAC (ANP) - Servië heeft zich na een 2-2-gelijkspel tegen Bulgarije geplaatst voor het EK voetbal van volgend jaar in Duitsland. De Serviërs kwamen vroeg op 1-0, maar maakten het vervolgens spannend door twee tegentreffers te incasseren. In de slotfase zorgde Srdjan Babic op aangeven van oud-Ajacied Dusan Tadic voor de gelijkmaker.

Montenegro moet daardoor hopen op plaatsing via de play-offs. De Montenegrijnen moesten, om zich direct te plaatsen, zelf winnen van het al geplaatste Hongarije en hopen op een nederlaag van Servië. De ploeg van trainer Miodrag Radulovich kwam in Boedapest nog wel op voorsprong. Liverpool-speler Dominik Szoboszlai bezorgde Hongarije echter de overwinning met treffers in de 67e en 68e minuut. Adam Nagy maakte in blessuretijd de 3-1.

Hongarije is groepswinnaar met 18 punten, gevolgd door Servië met 14 punten. Litouwen en Bulgarije waren al uitgeschakeld.

Servië deed in 2000 voor het laatst mee aan een EK, als onderdeel van Joegoslavië. Als zelfstandig land speelde Servië nog geen enkel Europees eindtoernooi. Op het afgelopen WK in Qatar waren de Serviërs er wel bij.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

4 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

4 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

5 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

7 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

7 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

14 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

16 uur geleden