
Serious Request van start gegaan in Goes
GOES - De dj-duo's Sander Hoogendoorn en Herman Hofman, Frank van der Lende en Eva Koreman en Mark van der Molen en Jorien Renkema van 3FM zijn woensdag vanuit Goes vertrokken richting Groningen.
Ze wandelen in estafettevorm door Nederland voor de actie Serious Request The Lifeline.
Mensenhandel
Met hun wandeling, die duurt tot en met 24 december, zamelen ze geld in voor slachtoffers van mensenhandel. De dj’s lopen in totaal bijna 500 kilometer. Tijdens de start van de actie werd live radio gemaakt en waren er optredens van The Overslept, Racoon en Bear's Den.
Meer uit Beveland
GOES - Gemeente Goes werkt aan allerlei plannen, projecten en ontwikkelingen die belangrijk zijn voor de toekomst van Goes. Van onderwerpen zoals groen, mobiliteit, de binnenstad en duurzaamheid. Daarom wordt ern een driedaags event 'Goes bezig voor jou' gehouden van 10 tot en met 12 juni in theater de Mythe in Goes.
8 uur geledenZEIST/VLISSINGEN - In Zeist is maandag een 30-jarige man aangehouden voor betrokkenheid bij de dodelijke schietpartij in september bij de Visodeweg in Vlissingen. Hierbij kwam een Goesenaar (28) om het leven. Dit is de tweede aanhouding in deze zaak. In maart werd in Vlaardingen al een 33-jarige man opgepakt.
15 uur geledenOVEZANDE - Unchained is de opvolger van MEN als winnaar van Spectra. Dat heeft de jury van de talentenwedstrijd vrijdagavond bekend gemaakt tijdens Klomppop. Als winnaar mag de Zeeuws-Vlaamse band volgend jaar optreden op de mainstage van het festival in Ovezande.
1 dag geledenOVEZANDE - Festival Klomppop in Ovezande kende weer een bruisende editie afgelopen weekend. Vrijdag en zaterdag was het gezellig druk in een warme, dampende tent. Headliner op de vrijdag was de band DOOL met zanger Raven van Dorst, bekend van diverse tv-programma's, en zaterdag waren S10 en Rondé de grote publiekstrekkers. Zondag was traditioneel de familiedag - zoals de foto's op deze pagina tonen - met veel straattheater, kinderspelen, kraampjes, muziek en eten. De weergoden waren Ovezande de laatste dag van het weekend gunstig gestemd zodat er veel publiek op de been was.
1 dag geledenOOSTDIJK - De rolstoelclinic van Sportclub Grenzeloos Bewegen zaterdag tijdens het jaarlijkse Davogé-evenement in Oostdijk was een groot succes.
1 dag geleden'S-HEERENHOEK - Een wielrenner is maandagochtend gewond geraakt toen deze bij 's-Heerenhoek in aanrijding kwam met een auto. De fietser is naar het ziekenhuis gebracht.Volgens de politie zag de automobilist, een 49-jarige man uit Krabbendijke, de wielrenner door onbekende oorzaak over het hoofd toen deze rond 06.30 uur over de Heinkenszandseweg (N667) reed.De politie en een ambulanceteam schoten te hulp. Na een eerste onderzoek ter plekke is besloten de fietser, een 54-jarige man uit Kloetinge, voor nadere beoordeling over te brengen naar het Adrz in Goes.
1 dag geledenGOES - Een vrouw werd zondagavond gereanimeerd op het Stationsplein in Goes. Ze is uiteindelijk met spoed naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht.
1 dag geleden