Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams wint in New York nu wel van Sakkari

Serena Williams wint in New York nu wel van Sakkari

NEW YORK (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft zich bij de US Open in New York moeizaam geplaatst voor de kwartfinales. De 38-jarige Amerikaanse had heel wat te stellen met de dertien jaar jongere Griekse Maria Sakkari. Na 2 uur en 27 minuten serveerde de zesvoudige kampioene het duel uit: 6-3 6-7 (6) 6-3.

Williams had in de eerste set aan een break in de zesde game voldoende voor de winst. De tweede set ging lange tijd gelijk op. Bij een stand van 6-5 liet Sakkari op de service van Williams eerst nog twee setpunten liggen. In de tiebreak benutte ze uiteindelijk haar vijfde setpunt.

In de derde set nam Sakkari een snelle voorsprong van 2-0, maar Williams knokte terug. In de achtste game leverde de Griekse opnieuw haar service in waarna de als derde geplaatste routinier de winst veiligstelde op haar tweede wedstrijdpunt.

24e grandslamtitel

Williams aast in New York op haar 24e grandslamtitel. Daarmee zou ze het record evenaren van de Australische tennislegende Margaret Court. Tegen Sakkari had ze nog wat goed te maken. Bij het toernooi van Cincinnati, dat eind vorige maand op Flushing Meadows werd gehouden vanwege de coronacrisis, versloeg de nummer 22 van de wereld Williams in de derde ronde in drie sets.

Williams won haar laatste major in 2017 in Melbourne. Daarna werd ze moeder. Sinds haar terugkeer in het WTA-circuit haalde ze vier keer de finale van een grandslam. Haar 24e triomf laat echter nog steeds op zich wachten.

Williams speelt in de kwartfinales tegen de winnares van het duel tussen de Française Alizé Cornet en de Bulgaarse Tsvetana Pironkova.

Meer uit Sport

Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

2 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

3 uur geleden
Gemengde estafetteploeg mist door val medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - De gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geen medaille behaald. Keenan Blake, Myrte van der Schoot, Tony van Diepen en Eveline Saalberg eindigden als vijfde en schoven kort na afloop op naar de vierde plaats door de diskwalificatie van Jamaica.

3 uur geleden
Skiester Pirovano wint laatste afdaling en wereldbekerklassement

KVITFJELL (ANP) - De Italiaanse skiester Laura Pirovano heeft de laatste afdaling van het seizoen gewonnen, en daarmee de winst in het wereldbekerklassement veiliggesteld. In de wereldbekerfinale in het Noorse Kvitfjell, in de buurt van Lillehammer, was de Italiaanse 0,15 seconde sneller dan de Amerikaanse olympisch kampioen Breezy Johnson. Kira Weidle-Winkelmann uit Duitsland werd derde op een kwart tel.

4 uur geleden
Skiër Paris wint laatste afdaling van het seizoen in Kvitfjell

KVITFJELL (ANP/DPA) - De Italiaanse skiër Dominik Paris heeft de laatste afdaling van het seizoen gewonnen. Bij de wereldbekerfinale in het Noorse Kvitfjell, nabij Lillehammer, was hij 0,19 seconde sneller dan de Zwitserse olympisch kampioen Franjo von Allmen. De Oostenrijker Vincent Kriechmayr werd derde op 0,60 seconde van de winnaar.

6 uur geleden
Bisschops snelt naar halve finales 60 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Minke Bisschops heeft zich geplaatst voor de halve finales van de 60 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 23-jarige atlete kwam in haar heat als derde over de finish in een tijd van 7,22. De eerste drie kregen rechtstreeks toegang tot de halve finales, die zaterdagavond zijn.

6 uur geleden
Verstappen op pole position bij uitstapje naar Nürburgring

NÜRBURG (ANP) - Max Verstappen heeft pole position veiliggesteld in de Nürburgring Langstrecken-Serie. De coureur van Red Bull maakt zaterdag een uitstapje uit de Formule 1 naar de Duitse race over vier uur, ter voorbereiding op de 24-uursrace die hij in mei op de Nürburgring rijdt.

7 uur geleden