Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Seizoen ten einde voor doelman Neuer door beenbreuk bij skiën

Seizoen ten einde voor doelman Neuer door beenbreuk bij skiën

MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer van het Duitse voetbalteam komt dit seizoen niet meer in actie. Hij heeft zijn rechterbeen gebroken tijdens een skitocht. Dat meldde de keeper van Bayern München vanuit zijn ziekenhuisbed op Instagram.

"Hoe zal ik het zeggen; het einde van dit jaar had zeker beter gekund", schrijft de 36-jarige Neuer bij een foto, waarop hij te zien is met zijn been in het gips. "Ik wilde mijn hoofd leegmaken tijdens een skitocht en heb mijn onderbeen gebroken. De operatie is goed gegaan, maar het doet pijn om te beseffen dat het lopende seizoen ten einde is."

Neuer werd met de Duitse ploeg al in de groepsfase van het WK in Qatar uitgeschakeld. De wereldkampioen van 2014 miste na een nederlaag tegen Japan, een gelijkspel tegen Spanje en een zege op Costa Rica een plek in de achtste finales.

Bayern

De keeper was in aanloop naar het WK ook al langdurig uitgeschakeld door een schouderblessure. Hij was echter op tijd fit om te keepen op het WK, waar hij zijn totale aantal interlands opschroefde naar 117.

Algemeen directeur Oliver Kahn van Bayern München reageerde geschokt op de ernstige blessure van zijn aanvoerder. "Hij heeft onze volledige steun. We zullen hem bijstaan en begeleiden in het traject naar zijn comeback", verklaarde Kahn. Bayern is koploper in de Bundesliga.

Bondscoach Hansi Flick wenste Neuer beterschap. "Dit is zeer bitter nieuws aan het einde van het jaar. We zijn blij dat de operatie goed is verlopen en wensen 'Manu' een goed en spoedig herstel", meldde Flick namens de Duitse voetbalbond.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

5 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

7 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

8 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

8 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

9 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

9 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

14 uur geleden