Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scoren voor het goede doel: VV Vosmeer doneert geld voor iedere goal

Scoren voor het goede doel: VV Vosmeer doneert geld voor iedere goal

OUD-VOSSEMEER - Stichting Westerlicht, die in januari de deuren opende in Tholen, kan komende weken rekenen op veel steun. Zowel basisschool De Ark, als voetbalvereniging VV Vosmeer zamelen geld in voor dit goede doel. 

Stichting Westerlicht opende begin dit jaar de deuren aan de Kerkstraat in Tholen. Het centrum biedt laagdrempelige steun aan iedereen die met kanker te maken krijgt. Door middel van een bakje koffie, een praatje, een arm om iemand heen of een activiteit hopen zij zo steun te bieden als men het moeilijk heeft.

Maar momenteel kan de Stichting zelf óók op flink wat steun rekenen. Er lopen namelijk twee mooie, lokale acties voor deze stichting. Eén daarvan vindt plaats op basisschool De Ark. Daar zamelen de leerlingen geld in voor stichting Westerlicht door middel van een klusjesactie. Het is hierbij de bedoeling dat alle leerlingen in hun eigen omgeving klusjes gaan doen voor een zelf te bepalen bedrag. Uiterlijk maandag 3 april moeten de leerlingen het geld inleveren. Alle opbrengsten gaan naar de stichting. 

Maar ook VV Vosmeer komt in actie voor Stichting Westerlicht. Voor ieder doelpunt dat JO9 en JO11 dit weekend, en het weekend daarop, scoren doneren zij namelijk geld. Daarnaast vragen zij ieder gezin - van JO9 en JO11 - om dit ook te doen. Als de teams de komende twee wedstrijden niet scoren, dan telt VV Vosmeer de penalty’s als back-up score.


Lees ook

Stichting Westerlicht opent inloopcentrum voor (ex)kankerpatiënten en hun naasten

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Stoomgemaal aan de Schelphoekseweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

15 uur geleden
Laatste editie van NK Tegelwippen: Win een grasmat uit Walibi of Paleis het Loo

THOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.

19 uur geleden
Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

1 dag geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

1 dag geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

1 dag geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

2 dagen geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

2 dagen geleden