
Scooterrijder met spoed naar ziekenhuis na botsing op Goese rotonde
GOES - Bij een ongeval tussen een auto en scooter op het Gonda Rosaplein, de rotonde van de Ringbaan West, in Goes is maandagochtend de scooterbestuurder gewond geraakt. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Ter hoogte van de kruising van de Van Hogendorplaan en Klein Frankrijk kwam de scooterrijder ten val.
De ter plaatse gekomen ambulancemedewerkers hebben het slachtoffer nagekeken. Nadat door de politie een verklaring was afgenomen, werd het slachtoffer met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De automobiliste kon haar weg vervolgen. De auto liep geen schade op.
De rijbaan en fietsstrook werden door medewerkers van de gemeente Goes gereinigd. De scooter is door de politie meegenomen. Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren is nog niet duidelijk.
Meer uit Beveland
GOES - Zaterdag 20 september start de jaarlijkse Grote Clubactie. In Goes doen maar liefst 17 verenigingen mee. Hun leden trekken de wijk in om loten te verkopen en zo geld op te halen voor hun club. De opbrengsten worden gebruikt voor nieuwe materialen, activiteiten of het laag houden van de contributie.
22 minuten geledenBORSSELE - Molen De Hoop en Verwachting in Borssele heeft woensdag 17 september een nieuwe wiek gekregen. Eigenlijk had dat een dag eerder al moeten gebeuren, maar toen gooide de harde wind roet in het eten. De molen is sinds 1980 eigendom van de gemeente Borsele.
12 uur geledenGOES - Van vrijdag 26 september tot en met donderdag 9 oktober registreren speciale camera's het verkeer bij de rotonde Poelplein in Goes. De rotonde verbindt de Fruitlaan, Van Hertumweg en Anthony Fokkerstraat en staat bekend als een plek waar relatief veel verkeersincidenten plaatsvinden.
14 uur geledenGOES - Zeeland investeert fors in het behoud van cultureel erfgoed. Het budget voor restauratiesubsidies is deze collegeperiode flink verhoogd: in totaal verdeelde de Provincie 3,2 miljoen euro over vijftien projecten verspreid over de provincie. Een van de grootste ontvangers is de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, waarvoor €393.416 beschikbaar is gesteld.
19 uur geledenCOLIJNSPLAAT - Tijdens de cursusavond van de EHBO vereniging Noord-Beveland in Colijnsplaat zette burgemeester Meeuwisse zeven jubilarissen in het zonnetje.
1 dag geledenGOES - Wethouder Joan Veldhuizen opende onlangs speeltuin De Fanfaria in de wijk Aria. Voorzitter André Lindenbergh van wijkvereniging Overturia benadrukte de lange voorbereiding van dit groene project, mogelijk gemaakt door gemeente, aannemer, sponsors en buurtbewoners.
1 dag geledenGOES - Bij Sleutelen Aan Vermogen (SAV) in Goes is op 15 september een nieuwe bulkmachine voor statiegeldverpakkingen geopend. De machine maakt het mogelijk om meer dan honderd flesjes en blikjes tegelijk in te leveren. Dat scheelt consumenten en organisaties met volle zakken of dozen veel tijd en moeite.
2 dagen geleden