Schuurtje brandt volledig uit op volkstuinencomplex aan Koningin Julianastraat
THOLEN - Opnieuw is dinsdagavond brand uitgebroken in een schuurtje op het volkstuinencomplex aan de Koningin Julianastraat. Ondanks het snelle optreden van de brandweer, kon niet worden voorkomen dat het schuurtje volledig uitbrandde. In de afgelopen jaren is er al tientallen keren brand gesticht op het volkstuinencomplex.Hoewel de oorzaak van het vuur, wat even na 22.00 uur uitbrak, officieel niet bekend is, wordt ernstig rekening gehouden met brandstichting. Voor het bestrijden van het vuur kreeg de Thoolse brandweer assistentie van de waterwagen uit Bergen op Zoom. Verkeer op de Nieuwe Postweg ondervond tijdelijk lichte hinder vanwege de daar opgestelde brandweervoertuigen. Iets verdachts gezien of gehoord in de omgeving van het volkstuinencomplex? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholen is sinds deze week bedekt onder een laagje sneeuw. Heb jij hier foto's van? We zijn op zoek naar jullie gezelligste sneeuwfoto, de mooiste sneeuwpoppen, actiefoto's van jullie sneeuwgevecht of andere prachtige sneeuwfoto's. Stuur je foto vandaag nog in via onze website.
12 minuten geledenTHOLEN - Voor Zeeland geldt niet langer code oranje van het KNMI. Wel blijft er vanwege het winterse weer tot vrijdagochtend 11.00 uur code geel van kracht.
4 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De Philipsdam is weer open voor het verkeer, meldt de Provincie Zeeland om 13.17 uur. De weg was vanochtend afgesloten nadat een vrachtwagen geschaard was door hevige sneeuwval.
5 uur geledenSCHERPENISSE/THOLEN - De inloopbijeenkomsten in dorpshuis De Vossenkuil en dorpshuis Sassegrave die voor vanavond gepland stonden, gaan niet door. Dat maken Stadlander en de gemeente Tholen bekend. Het ging om bijeenkomsten over de herinrichting van de Hoge Markt en de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat.
5 uur geledenTHOLEN - Het busverkeer in Zeeland ligt volledig stil door de hevige sneeuwval. Er rijden geen bussen tot minstens 14.00 uur, meldt vervoerder Connexxion. Ook Arriva is gestopt met rijden.
6 uur geledenTHOLEN - De Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) haalt vandaag geen afval op in de gemeente Tholen. Door de slechte weersomstandigheden en code oranje zijn alle inzamelroutes geannuleerd.
8 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Vanwege de aanhoudend slechte weersvoorspellingen en de verwachte gladheid heeft het College van Bestuur van de Stichting Lowys Porquin besloten, in overleg met de schooldirecteuren, dat alle scholen morgen gesloten blijven. "De veiligheid van onze leerlingen, ouders en medewerkers staat altijd voorop, en wij willen voorkomen dat iemand onnodig risico loopt onderweg naar school", meldt LPS in een brief aan ouders, die verstrekt is via de scholen. Het gaat om 31 scholen, verspreid over de gemeenten Woensdrecht, Steenbergen en Bergen op Zoom.
1 dag geleden