Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schuurtje brandt volledig uit op volkstuinencomplex aan Koningin Julianastraat

Schuurtje brandt volledig uit op volkstuinencomplex aan Koningin Julianastraat

THOLEN - Opnieuw is dinsdagavond brand uitgebroken in een schuurtje op het volkstuinencomplex aan de Koningin Julianastraat. Ondanks het snelle optreden van de brandweer, kon niet worden voorkomen dat het schuurtje volledig uitbrandde. In de afgelopen jaren is er al tientallen keren brand gesticht op het volkstuinencomplex.Hoewel de oorzaak van het vuur, wat even na 22.00 uur uitbrak, officieel niet bekend is, wordt ernstig rekening gehouden met brandstichting. Voor het bestrijden van het vuur kreeg de Thoolse brandweer assistentie van de waterwagen uit Bergen op Zoom. Verkeer op de Nieuwe Postweg ondervond tijdelijk lichte hinder vanwege de daar opgestelde brandweervoertuigen. Iets verdachts gezien of gehoord in de omgeving van het volkstuinencomplex? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844.

Meer uit Tholen

Intocht Sinterklaas op 22 november: Alle tijden en locaties in de Thoolse dorpen

THOLEN - Sinterklaas is sinds afgelopen weekend weer in ons land. Na een bezoek aan Texel werden ook Scherpenisse, Sint-Annaland en Tholen-stad bezocht. Komende zaterdag trekt de goedheiligman met zijn Pieten verder om ook de andere kernen in onze gemeente te bezoeken.

16 uur geleden
Marianne helpt Fluplandse dames om jakobsschelpen te beschilderen

SINT PHILIPSLAND - Verschillende leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland waren woensdagavond aanwezig in De Wimpel. Onder leiding van kunstenares Marianne van der Meer-Witte gingen de aanwezige dames aan de slag met verf en kwast om een jakobsschelp te beschilderen.

19 uur geleden
SGP Tholen kiest opnieuw voor Peter Hoek als lijsttrekker voor verkiezingen

THOLEN - Peter Hoek (54) voert de lijst van SGP Tholen opnieuw aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart. Achter de huidige wethouder staat de 35-jarige fractievoorzitter Kees Knulst. Het partijbestuur spreekt van een sterke lijst.

23 uur geleden
‘Satudarah’-pand in Smerdiek onterecht gesloten oordeelt bezwaarcommissie

SINT-MAARTENSDIJK - De bezwaarcommissie heeft vastgesteld dat de sluiting van een pand aan de Pluimpotweg in Sint-Maartensdijk onterecht was. De maatregel volgde op een toevallige politieactie waarbij wapens, harddrugs en een illegale bar werden aangetroffen. Ook werd het pand in verband gebracht met de verboden motorclub Satudarah.

1 dag geleden
WHS speelt duel niet uit door blessure scheids, NOAD’67 verslaat koploper [SPEELRONDE 8]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 15 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 8.

1 dag geleden
Nieuwe Lidl moet inwoners meer ruimte en parkeerplaatsen aan de Sportlaan bieden

SINT-MAARTENSDIJK - De Lidl in Sint-Maartensdijk staat voor een verhuizing van het centrum naar het bedrijventerrein aan de Sportlaan. Met een bijna verdubbelde winkeloppervlakte en ruim 120 parkeerplaatsen belooft de nieuwe locatie meer ruimte en betere bereikbaarheid voor klanten. 

1 dag geleden
Joost en Olga zoeken nieuw thuis voor Oranjekamer na sluiting Wegwijs Lokaal

SINT-MAARTENSDIJK - Door de sluiting van het Smerdiekse winkeltje Wegwijs Lokaal moeten ook de deuren van de Oranjekamer voorlopig dicht blijven. Totdat vrijwilligers Joost en Olga Molegraaf een nieuwe locatie in Sint-Maartensdijk hebben gevonden, is het minimuseum niet toegankelijk. "Het is lastig, maar wij gaan ervan uit dat de Oranjekamer blijft bestaan."

2 dagen geleden