Schrijvers te gast bij 't Spui tijdens Kinderboekenweek 2023
VLISSINGEN - Ook bij boekhandel ‘t Spui wordt kinderboekenweek gevierd. Donderdag 5 oktober is kinderboekenschrijver Arend van Dam te gast in de boekwinkel en op vrijdag 6 oktober komt Marjolein Visser vertellen over haar boek ‘Verboden Duinen’ dat zich afspeelt in Zeeland.
Meesterverteller en bekroond kinderboekenschrijver Arend van Dam komt donderdag 5 oktober om 12 uur naar boekhandel ‘t Spui om te vertellen over zijn nieuwe boek ‘De ware geschiedenis van Dancing Buffalo’ dat is geïllustreerd door de Oekraïense Oksana Drachkovska. Ooit trokken ontdekkingsreizigers de wereld over om het ene na het andere werelddeel te verkennen. Maar wie woonden daar al voor westerlingen hun vlaggen er kwamen planten? In ‘De ware geschiedenis van Dancing Buffalo’ neemt Arend van Dam je mee op een bijzondere reis langs de oorspronkelijke bewoners van onze aarde: van de Sami in het hoge Noorden tot de Masai in Afrika en van de Yanomami in Venezuela tot de Ainu in Japan. ‘De waren geschiedenis van Dancing Buffalo’ is een bundel met boeiende en informatieve verhalen om voor te lezen vanaf 7 jaar of zelf te lezen vanaf 9 jaar.
‘Verboden Duinen’
Marjolein Visser schreef eerder onder meer de literaire roman ‘Restmens’ en publiceerde onlangs haar eerste jeugdroman ‘Verboden Duinen’ voor jongeren vanaf 9 jaar. Het boek speelt zich af in Zeeland. Vanaf het moment dat Eline bij Mila in de klas komt, heeft Mila één grote wens: beste vriendinnen worden. Mila is de enige bij wie Eline niet stottert. Samen bedenken ze een Briljant Plan om Eline aan voldoendes te helpen zodat ze samen overgaan en in de zomervakantie stiekem kunnen kamperen inde Verboden Duinen. Maar alles loopt anders dan ze dachten…Uiteindelijk ziet Mila nog maar één oplossing: verdwijnen, naar die Verboden Duinen waar niemandhaar ooit zal vinden. Marjolein Visser komt vrijdag 6 oktober om 13 uur naar boekhandel ‘t Spui om over haar boek te praten en te signeren. Aanmelden voor beide evenementen is niet verplicht maar wordt wel geapprecieerd en kan via info@boekhandelspui.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen heeft het topprestatiebord 'Gezonde Buurtlocatie' van JOGG (Jongeren Op Gezond Gewicht) ontvangen.
1 uur geledenVLISSINGEN - Na de voorbereidingen voor een vernieuwde Walstraat noord in Vlissingen wordt er nu zo'n vier weken gesloopt. Dan volgt het werk aan kabels en leidingen en kan de opbouw van het nieuwe winkel- en verblijfsgebied volgend voorjaar beginnen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Maurits Schoenmaker tekent speciaal voor de Vlissingse Bode mooie plekjes in Vlissingen. Deze keer is de Zeevaartschool aan de boulevard zijn onderwerp.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Een man is zaterdagochtend in de Koopmanshaven te water geraakt. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om hem uit het water te halen en eerste hulp te verlenen. Volgens de politie was de man vermoedelijk onder invloed.
3 dagen geledenVLISSINGEN - In de Kasteelstraat is vrijdagavond brand ontstaan onder de motorkap van een Ford. Dankzij snel ingrijpen van de brandweer bleef de schade beperkt, al liep de auto wel aanzienlijke hitteschade op.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De stichting Van Woelderenpark heeft ontdekt dat een monumentale boom met vleermuiskast op het punt staat gerooid te worden in het Vlissingse stadspark. 'Het betreft een gezonde iep van circa 55 jaar oud die op een belangrijke vleermuisvliegroute staat', aldus Jean-Marie van Isacker, voorzitter het stichtingsbestuur. Hij pleit er bij de gemeente voor de boom in het Nollebos te sparen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De politie vraagt getuigen van de autobrand in de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 oktober in de Hercules Segherslaan in Vlissingen zich te melden.
4 dagen geleden