Schrijver Nathalie Pagie brengt zaterdag een bezoek aan Goes
GOES - Nathalie Pagie brengt zaterdag een bezoek aan Goes.
De beroemde auteur is in boekhandel Het Paard van Troje tussen 12.30 uur en 14.00 uur en van 14.00 uur tot 15.30 uur in De Koperen Tuin. Pagie heeft meerdere bestsellers op haar naam staan. Ze is tweevoudig winnaar van de Thrillzone Award voor de beste Nederlandse thriller.
Meer uit Beveland
HEINKENSZAND - Van 29 oktober tot en met 5 november is het de Week van de Pleegzorg. In deze week spreekt de gemeente Borsele, samen met de Zeeuwse pleegzorgorganisaties Juvent, WSG en Timon, haar waardering uit voor alle pleegouders. Zij bieden een veilig en liefdevol thuis aan kinderen die tijdelijk niet bij hun eigen ouders kunnen wonen.
2 uur geledenGOES - Onder het motto "Beter stof op de kast dan stof op je hersens" organiseert De Zeeuwse Cirkel alweer sinds 2006 maandelijkse uitstapjes voor vrouwen uit heel Zeeland. De vereniging is in de afgelopen jaren flink gegroeid en hoopt binnenkort haar 180e lid te verwelkomen. Wat de Zeeuwse Cirkel uniek maakt, is de laagdrempelige combinatie van leren en ontmoeten. "Onze uitjes zijn educatief, verrijkend én gewoon heel gezellig."
7 uur geledenGOES - Loes Meeuwisse, de huidige burgemeester van de gemeente Noord Beveland, wordt de nieuwe voorzitter van Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ). Zij volgt per 1 november 2025 de huidige voorzitter Ger van de Velde-de Wilde op, die na 8 jaar de rol overdraagt.
19 uur geledenKORTGENE - Eind oktober starten de werkzaamheden voor de herinrichting van de zuidelijke Hoofdstraat in Kortgene. De uitvoering is in handen van EVS Infrabouw en duurt naar verwachting tot het voorjaar van 2026. Als alles volgens planning verloopt, is het werk in april of mei afgerond.
22 uur geledenGOES - De gemeente Goes trekt extra geld uit voor de gedeeltelijke nieuwbouw van het Ostrea Lyceum aan de Fruitlaan. Het college vraagt de gemeenteraad om een aanvullend krediet van in totaal 2,6 miljoen euro beschikbaar te stellen, zodat het schoolgebouw en de installaties kunnen worden uitgebreid.
1 dag geledenGOES - Een bestuurster is zondagavond in Goes met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval. Ze botste met haar voertuig tegen een boom.
1 dag geledenHEINKENSZAND - Zondag 9 november komt Özcan Akyol in de bibliotheek van Heinkenszand vertellen over zijn nieuwe boek 'Mijn moeder de kleine reus'.
1 dag geleden