Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreuder begrijpt emoties bij Ajax-fans na blamage tegen Napoli

Schreuder begrijpt emoties bij Ajax-fans na blamage tegen Napoli

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder probeerde na de grootste Europese nederlaag ooit voor Ajax de rust te bewaren. "We moeten dit met z'n allen recht trekken en karakter tonen", zei hij na de 1-6 tegen Napoli. "Dit is niet goed, dat is duidelijk. Maar of je het dan een crisis of wat anders noemt, dat maakt me niet zoveel uit."

De supporters van Ajax keerden zich in de tweede helft tegen hun eigen ploeg. "De emoties bij de fans begrijp ik", zei Schreuder. "Maar wij moeten rustig blijven. Dat zal ik ook altijd doen. Maar dat dit een tik is, lijkt me duidelijk."

Schreuder had vooraf niet verwacht dat het verschil tussen Napoli en Ajax zo groot zou zijn. "Ik wist dat zij momenteel in grote vorm zijn. Wij wilden lef en moed tonen. Aan de bal maakten we te veel fouten. We hebben niet goed verdedigd en maakten geen goede keuzes in de opbouw."

De trainer van Ajax verwees naar de aanloop naar de uitwedstrijd tegen Liverpool (2-1), nu drie weken geleden. "Toen kreeg ik nog vragen of dit het beste Ajax was van de laatste jaren. Nu is dat anders. We hebben deze zomer veel wisselingen gehad. Aan het begin van het seizoen leek het er wel snel in te zitten, maar nu even niet."

Schreuder sprak zijn spelers nog niet toe na de wedstrijd. "Dat heeft nu geen zin. Dat komt morgen wel weer. Natuurlijk moet ik ook naar mezelf kijken."

Meer uit Voetbal

Coach Slegers wint Champions League met voetbalsters Arsenal

LISSABON (ANP) - Renée Slegers heeft met Arsenal als eerste Nederlandse coach de Champions League voor vrouwen gewonnen. Met Oranje-keepster Daphne van Domselaar onder de lat klopte de club uit Londen in de finale in Lissabon titelverdediger FC Barcelona, waar Esmee Brugts inviel: 1-0. De door Slegers ingebrachte Stina Blackstenius maakte in de 75e minuut het enige doelpunt.

1 uur geleden
Trainer Kalezic vertrekt bij ADO na gemiste promotie

DEN HAAG (ANP) - Darije Kalezic vertrekt na twee seizoenen bij ADO Den Haag. De trainer en club hebben na de gemiste promotie naar de Eredivisie besloten dat het beter is om uit elkaar te gaan.

1 uur geleden
Media: trainer Ten Hag dicht bij akkoord met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Erik ten Hag is dicht bij een akkoord met Bayer Leverkusen. De 55-jarige trainer ondertekent zo goed als zeker komende week een meerjarig contract, zo melden veel buitenlandse media.

1 uur geleden
Real neemt met zege op Sociedad afscheid van Ancelotti en Modric

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft met een thuiszege op Real Sociedad (2-0) afscheid genomen van Carlo Ancelotti en Luka Modric. Kylian Mbappé maakte beide doelpunten en is met 31 treffers topscorer van La Liga geworden. Er stond weinig meer op het spel voor Real in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen. De club was al zeker van een tweede eindklassering.

2 uur geleden
Van Domselaar (Arsenal) start in CL-finale, Pelova en Brugts niet

LISSABON (ANP) - Arsenal-keepster Daphne van Domselaar is de enige Nederlandse met een basisplek in de Champions League-finale tussen de nummer 2 van Engeland en titelverdediger FC Barcelona. Arsenal-coach Renée Slegers heeft de keepster van het Nederlands elftal fit genoeg bevonden om terug te keren onder de lat. De Nederlandse coach houdt Victoria Pelova op de bank, Esmee Brugts is reserve bij Barcelona.

4 uur geleden
Gravenberch talent van het seizoen in Premier League

LONDEN (ANP) - Oranje-international Ryan Gravenberch is het talent van het seizoen in de Premier League. De oud-middenvelder van Ajax en Bayern München eindigde bovenaan in een verkiezing van voetbalfans en experts. Gravenberch is in zijn tweede seizoen in Engeland de opvolger van Chelsea-speler Cole Palmer.

6 uur geleden
Liverpool-aanvaller Salah speler van het jaar in Premier League

LONDEN (ANP) - Mohamed Salah is gekozen tot voetballer van het jaar in de Premier League. De aanvaller van Liverpool was met 28 doelpunten en achttien assists belangrijk voor de ploeg van trainer Arne Slot, die de titel veroverde in de hoogste klasse van het Engelse voetbal.

8 uur geleden