Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

SINT-MAARTENSDIJK - Wij vragen weer vrijwilligers voor het openingsklaar maken van het zwembad Haestinge in Sint Maartensdijk op zaterdag 30 maart.

Al twee jaar deden wij mee aan de landelijke actiedagen van NLDoet. Op de site staat ons zwembad dan ook vermeld en wel op zaterdag 16 maart. Praktisch gezien is deze dag te vroeg in het seizoen om het zwembad dan al schoon te maken voordat de baden gevuld worden met water. Aan het verzoek van de badmeester hebben wij als Dorpstafel gevolg gegeven en de opschoondag twee weken later gepland op zaterdag 30 maart. Wij hopen dat er die dag vele vrijwilligers beschikbaar zijn, zodat wij er met zijn allen een gezellige dag van kunnen maken zoals voorgaande jaren.

Dagindeling 30 maart
De dagindeling is ongewijzigd als aangegeven op de NLDoet site. Wij beginnen met de werkzaamheden op de klusdag om 9.00 uur. Rond 11.00 uur is er koffie of thee met wat lekkers erbij en van 12.30 uur tot 13.15 uur is er een lunch. Voor broodjes en koffie wordt gezorgd en het einde van de klusdag is uiterlijk om 15.00 uur. Het is verstandig en gewenst om zelf wat mee te brengen. Werkkleding, werkhandschoenen, goede schoenen of laarzen voor diegene die in de baden klussen verrichten. Regenkleding voor het geval van nat weer, kniebeschermers die werk doen op hun knieën.


Vrijwilligers die met de hogedrukspuit gaan werken is regenkleding noodzakelijk. Neem ook zelf wat eigen gereedschap mee zoals een bezem, hark, schep schoffel, stoffer en blik, snoeischaar, emmer, borstel, zeem, werkdoekjes enzovoort. Vorig jaar was er een tekort aan bladharken en kruiwagens. U kunt zich als vrijwilliger opgeven op onze site:[email protected]. Graag tot ziens op zaterdag 30 maart.

Meer uit Tholen

Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

3 uur geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

6 uur geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

10 uur geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

1 dag geleden
Thoolse kinderen kunnen weer gratis kennismaken met sporten en hobby’s

THOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.

1 dag geleden
Haringvlietbrug in beide richtingen twee nachten dicht voor onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is deze week twee nachten afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. Rijkswaterstaat sluit zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen af. De afsluiting geldt van woensdag 23 op donderdag 24 september en van donderdag 24 op vrijdag 25 september, telkens van 22.00 tot 05.00 uur.

1 dag geleden
UWV: Kinderopvangen in Zeeland kampen met groeiend tekort aan personeel

ZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.

2 dagen geleden