Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

SINT-MAARTENSDIJK - Wij vragen weer vrijwilligers voor het openingsklaar maken van het zwembad Haestinge in Sint Maartensdijk op zaterdag 30 maart.

Al twee jaar deden wij mee aan de landelijke actiedagen van NLDoet. Op de site staat ons zwembad dan ook vermeld en wel op zaterdag 16 maart. Praktisch gezien is deze dag te vroeg in het seizoen om het zwembad dan al schoon te maken voordat de baden gevuld worden met water. Aan het verzoek van de badmeester hebben wij als Dorpstafel gevolg gegeven en de opschoondag twee weken later gepland op zaterdag 30 maart. Wij hopen dat er die dag vele vrijwilligers beschikbaar zijn, zodat wij er met zijn allen een gezellige dag van kunnen maken zoals voorgaande jaren.

Dagindeling 30 maart
De dagindeling is ongewijzigd als aangegeven op de NLDoet site. Wij beginnen met de werkzaamheden op de klusdag om 9.00 uur. Rond 11.00 uur is er koffie of thee met wat lekkers erbij en van 12.30 uur tot 13.15 uur is er een lunch. Voor broodjes en koffie wordt gezorgd en het einde van de klusdag is uiterlijk om 15.00 uur. Het is verstandig en gewenst om zelf wat mee te brengen. Werkkleding, werkhandschoenen, goede schoenen of laarzen voor diegene die in de baden klussen verrichten. Regenkleding voor het geval van nat weer, kniebeschermers die werk doen op hun knieën.


Vrijwilligers die met de hogedrukspuit gaan werken is regenkleding noodzakelijk. Neem ook zelf wat eigen gereedschap mee zoals een bezem, hark, schep schoffel, stoffer en blik, snoeischaar, emmer, borstel, zeem, werkdoekjes enzovoort. Vorig jaar was er een tekort aan bladharken en kruiwagens. U kunt zich als vrijwilliger opgeven op onze site:[email protected]. Graag tot ziens op zaterdag 30 maart.

Meer uit Tholen

Hospice Calando uit Middelharnis stelt zich voor aan de Thoolse bevolking

[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.

3 uur geleden
Sint-Maartensdijk haalt honderden euro’s op voor dieren in nood

SINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.

7 uur geleden
Gemeente koopt oude brandweerauto Sint-Annaland en schenkt hem aan Oekraïne

SINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.

22 uur geleden
Fanfare Accelerando wint 5.000 euro en start blazersklas voor aspiranten

SINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.

1 dag geleden
Vrouwen op Tholen in het zonnetje gezet tijdens verwendag van Raad en Daad

SINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.

1 dag geleden
Dameskoor Kir Royal viert 20-jarig bestaan met feestelijke jubileumdag

SINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Wortels rooien bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden