Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

Schoonmaakdag zwembad Haestinge

SINT-MAARTENSDIJK - Wij vragen weer vrijwilligers voor het openingsklaar maken van het zwembad Haestinge in Sint Maartensdijk op zaterdag 30 maart.

Al twee jaar deden wij mee aan de landelijke actiedagen van NLDoet. Op de site staat ons zwembad dan ook vermeld en wel op zaterdag 16 maart. Praktisch gezien is deze dag te vroeg in het seizoen om het zwembad dan al schoon te maken voordat de baden gevuld worden met water. Aan het verzoek van de badmeester hebben wij als Dorpstafel gevolg gegeven en de opschoondag twee weken later gepland op zaterdag 30 maart. Wij hopen dat er die dag vele vrijwilligers beschikbaar zijn, zodat wij er met zijn allen een gezellige dag van kunnen maken zoals voorgaande jaren.

Dagindeling 30 maart
De dagindeling is ongewijzigd als aangegeven op de NLDoet site. Wij beginnen met de werkzaamheden op de klusdag om 9.00 uur. Rond 11.00 uur is er koffie of thee met wat lekkers erbij en van 12.30 uur tot 13.15 uur is er een lunch. Voor broodjes en koffie wordt gezorgd en het einde van de klusdag is uiterlijk om 15.00 uur. Het is verstandig en gewenst om zelf wat mee te brengen. Werkkleding, werkhandschoenen, goede schoenen of laarzen voor diegene die in de baden klussen verrichten. Regenkleding voor het geval van nat weer, kniebeschermers die werk doen op hun knieën.


Vrijwilligers die met de hogedrukspuit gaan werken is regenkleding noodzakelijk. Neem ook zelf wat eigen gereedschap mee zoals een bezem, hark, schep schoffel, stoffer en blik, snoeischaar, emmer, borstel, zeem, werkdoekjes enzovoort. Vorig jaar was er een tekort aan bladharken en kruiwagens. U kunt zich als vrijwilliger opgeven op onze site:[email protected]. Graag tot ziens op zaterdag 30 maart.

Meer uit Tholen

Concordia Concert beleeft grootste editie met 160 muzikanten van alle leeftijden

THOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.

9 uur geleden
Voorlopige uitslag vastgesteld: ChristenUnie krijgt restzetel ten koste van ABT en CDA

THOLEN - Na de hertellingen van de stemmen zijn geen verschuivingen opgetreden in de zetelverdeling. De ChristenUnie krijgt de laatste restzetel, ten koste van Algemeen Belang Tholen (ABT) en het CDA. Het verschil tussen de drie partijen bedroeg minder dan tien stemmen. Donderdag wordt de uitslag definitief vastgesteld tijdens de zitting van het centraal stembureau.

13 uur geleden
Vernieuwd Van Dam-orgel klinkt weer in volle glorie door Tholen: ‘Een stukje klinkend erfgoed’

THOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.

17 uur geleden
Start verkoop Thuis aan de Kreek op 25 maart

[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De boeren zijn er weer druk mee op het eiland’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

2 dagen geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

2 dagen geleden