Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scholen in Almere en Lelystad bedreigd via Snapchat

Scholen in Almere en Lelystad bedreigd via Snapchat

ALMERE (ANP) - Via Snapchat gaan dreigingen rond aan het adres van scholen in Almere en Lelystad, bevestigt de politie na berichtgeving van Omroep Flevoland. De scholen gaan dinsdag gewoon open, wel houdt de politie "een oogje in het zeil" bij de onderwijsinstellingen.

De politie houdt contact met de scholen. Op screenshots, die Omroep Flevoland heeft bijgevoegd van de dreigingen via sociale media, wordt onder meer gesproken over een bom en een schietpartij.

Maandagavond gingen ook dreigberichten rond aan het adres van scholen in Den Bosch. De politie onderzoekt de herkomst van de berichten.

Meer uit Binnenland

Omgekomen voetganger op A50 is 18-jarige man uit Nistelrode

UDEN (ANP) - De voetganger die in de nacht van vrijdag op zaterdag om het leven is gekomen bij een ongeval op de A50 bij Uden is een 18-jarige man uit Nistelrode. Dat meldt de politie op X.

1 uur geleden
Scenarist Gerard Soeteman (88) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Scenarioschrijver Gerard Soeteman is vrijdag op 88-jarige leeftijd na een kort ziekbed overleden. Dat heeft zijn familie aan het ANP gemeld.

10 uur geleden
Claude zingt C'est La Vie voor de vakjury

BASEL (ANP) - Claude heeft vrijdag de basis voor zijn finaleoptreden op het Eurovisie Songfestival gelegd. De zanger zette een haast foutloze 'generale' neer tijdens de juryshow in de St. Jakobshalle in Basel.

11 uur geleden
Zelensky sprak met Schoof over onderhandelingen Istanbul

TIRANA (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft met Dick Schoof gesproken over de onderhandelingen met Rusland in Istanbul, schrijft Zelensky op X. Hij benadrukte dat het belangrijk is om gezamenlijk de druk op Rusland op te voeren om een staakt-het-vuren te bereiken.

13 uur geleden
Brand op schip in Amsterdamse haven is uit

AMSTERDAM (ANP) - De brand op een schip in het Westelijk Havengebied in Amsterdam is uit, meldt de brandweer. Sinds donderdagmiddag was er brand op het schip dat geladen was met schrootmateriaal.

13 uur geleden
Eerste schatting bouwkosten twee kerncentrales: 20 tot 30 miljard

DEN HAAG (ANP) - De bouw van twee nieuwe kerncentrales kost naar schatting 20 tot 30 miljard euro, veel meer dan het kabinet daar nu voor beschikbaar heeft. Dat schrijft klimaat- en energieminister Sophie Hermans in een brief aan de Tweede Kamer. Het is voor het eerst dat het kabinet een raming geeft van de kosten die bij de bouw komen kijken.

16 uur geleden
Gelderland mag bijtende wolf Hoge Veluwe afschieten van rechter

ARNHEM (ANP) - De provincie Gelderland mag van de rechter de wolf afschieten die vorige maand een hardloopster beet in Nationaal Park De Hoge Veluwe. De Faunabescherming, Animal Rights en Fauna4Life hadden een zaak aangespannen om dat te verhinderen, maar de rechtbank in Arnhem wees hun verzoek af.

17 uur geleden