
Scheidsrechter Nijhuis ziet voortaan af van internationale duels
HILVERSUM (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis ziet met ingang van volgend jaar af van het fluiten van internationale wedstrijden. Hij heeft de KNVB gevraagd hem van de betreffende lijst af te halen, nadat hij er achter kwam dat de UEFA niet blij was met zijn optreden in het televisieprogramma Oranjezomer tijdens het EK voetbal.
Nijhuis zei dat maandag tijdens het programma Veronica Inside. "Ik ving na de zomer op dat men niet blij was met mijn tv-optreden. Ik heb gebeld met de UEFA en kreeg als antwoord dat het inderdaad niet gebruikelijk was voor arbiters om op de tv te verschijnen. Het speelde mee. Maar ze zeiden, stuur een mail, dan kijken we. Maar die mail is nooit beantwoord. Ik heb geen zin om straks geconfronteerd te worden met mindere wedstrijden en waarnemers die mij lage cijfers geven. Dan stop ik er liever mee."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
1 minuut geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
7 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
13 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
17 uur geleden