Scheidsrechter Makkelie leidt Feyenoord - Ajax
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax. Hij floot vorige week nog een halve finale van de Champions League tussen Real Madrid en Chelsea. Makkelie is komende zomer ook arbiter op het EK.
Makkelie leidde in januari ook al de gewonnen thuiswedstrijd van Ajax tegen Feyenoord (1-0). Ajax werd zondag landskampioen. Trainer Erik ten Hag liet na de zege op FC Emmen (4-0) doorschemeren dat hij de komende weken andere spelers gaat opstellen. "Maar we willen ook onze sportieve plicht vervullen en wedstrijden blijven winnen. Deze trainer is niet van vriendschappelijk voetbal", zei hij.
Feyenoord verloor zondag van ADO Den Haag (3-2) en dreigt na de reguliere competitie aan de play-offs voor een plaats in de nieuwe Conference League te moeten deelnemen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
30 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
8 uur geleden