Scheidsrechter Makkelie leidt Feyenoord - Ajax
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax. Hij floot vorige week nog een halve finale van de Champions League tussen Real Madrid en Chelsea. Makkelie is komende zomer ook arbiter op het EK.
Makkelie leidde in januari ook al de gewonnen thuiswedstrijd van Ajax tegen Feyenoord (1-0). Ajax werd zondag landskampioen. Trainer Erik ten Hag liet na de zege op FC Emmen (4-0) doorschemeren dat hij de komende weken andere spelers gaat opstellen. "Maar we willen ook onze sportieve plicht vervullen en wedstrijden blijven winnen. Deze trainer is niet van vriendschappelijk voetbal", zei hij.
Feyenoord verloor zondag van ADO Den Haag (3-2) en dreigt na de reguliere competitie aan de play-offs voor een plaats in de nieuwe Conference League te moeten deelnemen.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
7 uur geleden