Scheidsrechter Makkelie leidt Atlético Madrid - Club Brugge
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft woensdag de leiding bij de Champions League-wedstrijd Atlético Madrid - Club Brugge. De aftrap in Wanda Metropolitano, het stadion van Atlético, is om 18.45 uur. Pol van Boekel fungeert vanuit het hoofdkantoor van de UEFA als VAR.
Club Brugge heeft in groep B al 9 punten, terwijl Atlético pas 3 punten heeft verzameld. Afgelopen week waren de Belgen op eigen veld met 2-0 te sterk voor de Madrilenen.
Afgelopen week floot Makkelie het duel in de Champions League tussen Chelsea en AC Milan. In Londen werd het 3-0 voor Chelsea.
Zwayer
Ajax krijgt woensdag in de uitwedstrijd tegen Napoli te maken met de Duitser Felix Zwayer. Drie jaar geleden had de 41-jarige Zwayer ook de leiding bij Ajax - APOEL Nicosia (2-0).
Zwayer raakte bijna een jaar geleden in opspraak nadat hij bij de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München enkele dubieuze beslissingen had genomen, die hem vanuit Dortmund op felle kritiek waren komen te staan. Door alle ophef besloot hij rust te nemen en na te gaan denken over zijn toekomst. Begin dit jaar besloot hij zijn loopbaan voort te zetten.
Napoli - Ajax begint om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
12 uur geleden